• Головна
  • «Рафик не виноват». У Мамая не згодні з рішенням суду, яке визнає бездіяльність міськради
13:25, 29 липня 2018 р.
Надійне джерело

«Рафик не виноват». У Мамая не згодні з рішенням суду, яке визнає бездіяльність міськради

«Рафик не виноват». У Мамая не згодні з рішенням суду, яке визнає бездіяльність міськради

Полтавська міська рада в останній момент подала апеляцію на вирок суду, який визнавав її бездіяльність у вирішенні питання утилізації небезпечних відходів. Про це розказав еко-активіст Сергій Антоненко:

–        Міська влада, не бажає аж реве, щоб не займатись небезпечними відходами міста! У мене не вистачає слів щоб висловити своє обурення до гидоти, яка сидить в міській раді та надала наказ подати апеляцію на судове рішення по справі 816/1005/18, а саме визнання незаконною бездіяльність полтавської міської ради та змусити створити процес збору небезпечних відходів у населення. 

ГИДОТА не тому що, подала саму апеляцію, тому що це право кожної сторони судового процесу. А тому що вони бажають оскаржити очевидне явище, а саме відсутність збору небезпечних відходів від населення в місті Полтаві!!! Ми в той чи іншій мірі сплачуємо податки до бюджету та підсвідомо надіємось про створення безпечних умов життя для нас та наших близьких людей. І міська влада, щоб створювати такі безпечні екологічні умови життя, в тому числі і для наступних поколінь, починає немов хробак вивертатись, щоб абсолютно нічого не робити.

Оксана Деркач, Сергій Белоножко, я не вірю жодним ваших заяв та намірів, щодо створення та затвердження міської програми по поводженню з відходами (сортування та перероблення). Ви в цьому питанні свідомо бездіяльні та свідомо ігноруєте у вирішенні системного питання для міста, а саме утилізація, перероблення відходів, в тому числі небезпечних.

Нагадаємо, раніше Сергій Антоненко виграв суд проти Полтавської міської ради. Він звинуватив чиновників у бездіяльності щодо створення умов для сортування і утилізації набезпечних відходів, зокрема, ртутних ламп, які зараз тисячами викидають просто біля сміттєвих баків по всьому місту. Ртуть з них просочується в грунт, грунтові води, а весною випаровується в повітря, яким дихає вся Полтава. 

Також зазначимо, що минулого тижня у Полтавській ОДА розглядали питання утилізації небезпечних відходів. За словами керівника Державної екологічної інспекції в Полтавській області Вадима Осипенко, всього 1 підприємство на всю Полтавську область має ліцензію на збір та утилізацію небезпечних відходів, але воно не звітується про свою роботу, і як, скільки і чи сортує воно небезпечні відходи взагалі -- невідомо. 

Фото Сергія Антоненка:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сортування #утилізація #відходи #небезпечнівідходи #трутнілампи #ртутнівідходи #антоненко
Оголошення
live comments feed...