• Головна
  • У Полтавському Національному педагогічному університеті випустили магістрів
15:12, 28 червня 2018 р.
Надійне джерело

У Полтавському Національному педагогічному університеті випустили магістрів

Традиційно урочиста академія відбувалася у великій актовій залі закладу. Традиційно – у залі не тільки випускники, а й їхні рідні та друзі. Перш ніж одягти мантію, випускники пройшли довгий шлях.

«Цьогоріч 173 магістранти отримують дипломи. Це завжди хвилюючий момент. Приємно, що майже всі студенти отримали гарні результати. І приємно, що збільшується кількість охочих отримати освіту саме у ПНПУ ім. Короленка. Ми постійно самовдосконалюємося, аби йти в ногу з часом. Наші викладачі стажуються за кордоном, переймаємо досвід колег з усього світу. Але свідомі того, що повинна бути національна платформа, національна ідея і національна модель навчання та виховання» - сказав в інтерв'ю ректор ПНПУ ім. В. Г. Короленка Микола Степаненко.

Природничий факультет випустив 18 магістрантів. «Наші спеціальності завжди актуальні, завжди цікавлять суспільство, тому не скаржимося на брак студентів. З року в рік рівень знань підвищується, підвищуються і вимоги до магістрів. У нас – дуже комфортні умови для навчання, по – своєму ми унікальний факультет, нас називають факультет – музей, маємо велику кількість музейних аудиторій, ботанічний сад. Пишаємося, що багато студентів цьогоріч стали переможцями конкурсів – як українських, так і міжнародних» – говорить доктор педагогічних наук, професор, декан природничого факультету, член кореспондент НАН України Марина Гриньова.

У Полтавському Національному педагогічному університеті випустили магістрів, фото-1

Доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, декан факультету технології та дизайну Валентина Титаренко розповіла, що на її факультеті нині готують магістрів за трьома напрямками: середня освіта трудове навчання та технології, технологія виготовлення виробів легкої промисловості та культурологія. «Перші магістри, яких випустив наш факультет, нині трудяться у нашому ВНЗ і є доцентами, професорами. Викладання у нас на високому рівні, всі педагоги, що викладають у магістратурі – доктори наук. Певна частина наших магістрантів продовжує навчання у аспірантурі. Гордимося тим, що серед наших магістрантів є вже визнані фахівці і відомі у нашому краї люди» - зауважила Валентина Титаренко.

У Полтавському Національному педагогічному університеті випустили магістрів, фото-2

Багато магістрантів – відомі у Полтаві особистості та визнані фахівці

Скажімо, дизайнер Юрій Матвєєв знаний у мистецьких колах завдяки багатьом творчим проектам та колекціям вишуканого одягу. Деякі проекти він створював у тісній співпраці з факультетом технології та дизайну. З ПНПУ Юрій дружить багато років. Для нього це не тільки місце навчання, а й творча лабораторія. Завдяки спільним зусиллям з'явилася свого часу перша колекція Юрія, а згодом і інші. Виник своєрідний симбіоз митця і науковців.

«Перш за все, хочу подякувати декану Валентині Титаренко, яка мене помітила і переконала обрати місцем навчання саме ПНПУ. Це були плідні роки. Окрім освіти, ми працювали над колекціями «Полтавська битва. Триста років потому», « Феєрія льону», «Віра Холодна». Роль рідного факультету не можливо переоцінити у моїй творчості. І на цьому співпраця не завершиться. На черзі – ще два проекти. У ПНПУ – чудові викладачі, завжди готові надати будь яку допомогу. Вдячний долі, що звела мене саме з цими людьми» - говорить Юрій.

Магістрантка Людмила Сакало - майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Центр Професійно-технічної освіти». Вона готує працівників будівельної галузі з урахуванням можливостей сучасних матеріалів та технологій. «Людина постійно повинна розвиватися, інакше просто не можливо у наш час потужного розвитку технологій. Щоби якісно навчати дітей, випускати конкурентоздатних працівників, педагог повинен багато вміти і знати. Серйозно думаю про вступ до аспірантури. Передусім, завдячуючи своїм натхненникам – викладачам факультету» - розповіла Людмила.

Людмила Суярко була спочатку відмінницею у школі, згодом - у ВНЗ, отримувала стипендію Президента, вона переможниця кількох поважних конкурсів наукових робіт.

«Можливо, продовжу навчання і роботу в університеті» - поділилася планами дівчина.

Наталія Мосюндзь чотири роки працює керівником гуртка декоративно прикладного мистецтва при Бричківському сільському клубі, роботу поєднувала з навчанням. Хоча було важко, але складнощі тільки додавали наснаги, зізнається вона:

«У мене кілька вікових груп дітей. З кожною по своєму цікаво, всі діти різні. Вступити на магістратуру спонукало прагнення дізнатися більше, професійно вирости, самовдосканалитися а ще – дати добрий приклад власним дочкам».

Алла Широкова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#магістри #освіта #випуск #Короленка
Оголошення
live comments feed...