![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20250210)
13:14, 9 травня 2018 р.
Полтава потребує найпростіших робочих рук
![Полтава потребує найпростіших робочих рук, фото-1 Полтава потребує найпростіших робочих рук, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як повідомили в обласні службі зайнятості, станом на 1 травня на обліку в них перебувало 19.5 тис безробітних. З них отримували допомогу по безробіттю 16,1 тис осіб. За професіями найневлаштованішими виявилися робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (19,3%), представники найпростіших професій (16,9%), працівники сфери торгівлі та послуг(15,5%), законодавці, вищі державні службовці, керівники (12,5%).
Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (26,7%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (25,1%).
Тимчасову зайнятість забезпечили 6,5 тис. громадянам. Найбільш поширені види громадських робіт: благоустрій та озеленення територій, роботи по заготівлі дров для одиноких громадян, інвалідів, ветеранів, інформування населення щодо порядку отримання житлових субсидій з кур'єрською доставкою та збором документів. Також, у січні-квітні 2018 року за направленням служби зайнятості 5,6 тис. безробітних проходили професійне навчання.
Читайте також, за скільки згодні працювати полтавські студенти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:47, Сьогодні
10:47, Сьогодні
10:47, Сьогодні
10:47, Сьогодні
10:47, Сьогодні
live comments feed...