08:31, 3 червня 2017 р.
Дорожники приховують інформацію щодо нового асфальту в Полтаві
Полтавське обласне територіальне відділення АМКУ досліджує відсутність або наявність порушень конкурентного законодавства у діях ПРАТ «УМБ-23» та ТОВ «Будгарант Плюс» під час ремонту вулиці Героїв АТО.
Але підприємства не надають інформацію про кількість та походження матеріалів для заміни дорожнього покриття.
Дослідження АМКУ стосується проведення у минулому році Управлінням ЖКГ виконкому Полтавської міськради закупівлі «Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття та тротуарів вулиць м. Полтави».
Для проведення повного дослідження АМКУ надіслав компаніям вимогу про надання інформації. «Будгарант Плюс» подали інформацію в неповному обсязі, а «УМБ-23» взагалі її не подали.
Необхідні дані стосувалися того, де саме, з яких матеріалів, у якій кількості та за якою технологією було виготовлено матеріали для покриття нового асфальту на вулиці Героїв АТО.
Голова Полтавського територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко говорить, що дії обох компаній містять ознаки конкурентного законодавства:
— Мені здається, що ці харківські фірми не зовсім розуміють, як вести роботу в межах Полтави. Справа стосується ремонту вулиці Героїв АТО. У нас є чіткі питання. Ми передивились документацію, і там є дуже багато неточностей. Справа ще триває, тому всі деталі я говорити не буду. Але не зрозуміло, де ці фірми брали матеріали.
Володимир Оніщенко додає, що заявлений об’єм робіт протягом року дані фірми виконати не можуть:
— Дивує, що переможець у тендері — «Будгарант-плюс» — брав асфальтобетон саме в «УМБ-23». Ми зробити запит на підприємства та добувні кар’єри в Кременчуці. Звідти ці підприємства також нічого не брали — ні щебінь, ні бітум. Тобто виникає питання: що це за асфальт, як він виготовлявся та у яких кількостях?
Тервідділення у вимогах попереджало обидві компанії про відповідальність за ненадання інформації, або її надання у неповному обсязі.
Адже за законом будь-які суб’єкти господарювання мають надавати АМКУ інформацію для повного розслідування.
Тому «УМБ-23» та «Будгарант Плюс» оштрафують у розмірі до 1% доходу (виручки) підприємств від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за 2016 рік.
Прес-служба Полтавського обласного тервідділення АМКУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
08:45, 17 грудня
08:44, 20 грудня
12:07, 21 грудня
03:14, 26 грудня
live comments feed...