Сьогодні не потрібно нікому пояснювати, що таке автомобільний номерний знак, кожному відомо утилітарне призначення цієї таблички, навіть у кого автомашини ніколи не було. Тим більше в Полтаві всякий автолюбитель знає, куди звернутися у разі настання непридатністі або втрати автономерів. Сьогодні автомобильные номера киев znaki.net.ua можна замовити у фахівців цієї компанії, які виготовлять під замовлення сувенірні автомобільні номери або замість втрачених дублікати ваших автономерів, відреставрують номерні таблички, які прийшли в непридатність.

Проблему отримання номерних індивідуальних знаків першими, за твердженням істориків, відчули візники. Для цієї категорії транспорту введення номерів було обумовлено необхідністю реєстрації і впорядкування реєстру приватних візників. Це дозволяло полегшити процедуру справляння з них податків на перевізницький промисел. Так, наприклад, місцевим градоначальством в імперській Росії візників видавалися індивідуальні спеціальні жетони з номером. Приколювати жетон пропонувалося на чільне місце, для того щоб зайвих питань про легальність бізнесу візника у жандарма або поліцмейстера не виникало. Подібне нововведення по аналогії з візниками незабаром торкнулося і власників велосипедів, а вже перших автомобілістів тільки після них.

До речі, що стосується часу і місця появи на просторах тодішньої Російської імперії перших автомобільних номерів, то тут з номером автомобіля перша табличка була видана одному з ризьких автовласників в 1904 році. Кожному місту в дореволюційній Росії надавалося право вводити систему нумерації свою власну. Причому в обов'язок власникам автомашин ставилося номера щорічно міняти після проходження автомеханіком спеціального огляду. У водіїв з роками накопичувалися різнокольорові таблички, які були окрасою гаражних стін.