Технологічна галузь постійно перебуває у стані розвитку, тому останніми роками з’явилося багато нових девайсів, які полегшують життя. І звісно ж, одним з них є маршрутизатори для забезпечення бездротового інтернету. Як правило, вони забезпечують стабільне підключення до мережі на кількох різних гаджетах.
Але, бувають випадки, коли сигнал роутера перестає надходити до смартфона, лептопу або іншого гаджета. Тим більше інколи знижуються й показники швидкості мережі. Тому варто розібратися, чому це трапляється та, як виправити відповідні проблеми. А у разі необхідності, можна провести вільну хвилину за автоматами онлайн казино Ельдорадо, які мають велику популярність серед інших гравців.
Перевірка правильності розміщення пристрою та важливість його періодичного перезавантаження
Більшість майстрів, які працюють на провайдерів стверджують, що проблеми з сигналом Wi-Fi виникають з двох причин. По-перше, це неправильне розміщення роутера у просторі, а по-друге - якщо його роботу “блокує” інша техніка. Тож, спочатку треба переконатися у тому, що коробка для роздачі інтернету встановлена правильно:
- Поширення сигналу відбувається дугоподібно, тому пристрій повинен знаходитися якомога вище від підлоги;
- Роутер потрібно тримати далі від великої побутової техніки (холодильник, мікрохвильовка тощо);
- Ідеальна локація для маршрутизатора - це передпокій (сигнал легше розповсюджується по найближчим кімнатам).
Роутер, аналогічно іншим гаджетам, здатен накопичувати різні помилки у роботі. Вони знижують продуктивність, призводять до втрати даних та зменшують параметри швидкості інтернету. Через це, варто іноді проводити профілактичне перезавантаження девайсу протягом 10 секунд. Для цього, потрібно лише від’єднати роутер від розетки, а потім під’єднати знову.
Поради щодо підсилення сигналу та збільшення швидкості
Сигнал може сповільнюватися через певні перешкоди типу меблів, стін та інших об’єктів. У цьому разі, передавач потрібно встановити по центру приміщення і, на ту висоту, яку дозволить кабель. Додатково, якщо випадок терміновий, можна під'єднати мережевий дріт напряму до ноутбука (наприклад, якщо це важливі перемовини по Зуму або Скайпу).
Як варіант, можна спробувати оновити прошивку маршрутизатора за допомогою офіційного сайту його виробника. Окремо, можна зайти у налаштування пристрою та збільшити потужність сигналу. А ще, можна спробувати вибрати оптимальну частоту, до прикладу 5 ГГц. Хоча вона є більш чутливою до різних перешкод, ця частота здатна посилити передачу даних до 162 Мбіт/с.