Якщо у ситуації із завершенням перевірки підприємця, яким сплачуються податки, контролюючим органом не було виявлення ніяких порушень, йому варто розраховувати на отримання спеціальної довідки, яка нарешті дає змогу з полегшенням зітхнути та далі продовжувати його роботу.

Якщо ж було виявлено якісь порушення, обов'язково буде складено акт та на основі такого акту прийнято податкове повідомлення-рішення або як його ще скорочено називають ППР. Таке податкове повідомлення-рішення складається впродовж 10 робочих днів, одразу після безпосереднього вручення акту перевірки платнику податків.

Про що обов'язково варто пам'ятати?

Будь-який платник податків може не погоджуватися із донарахуваннями йому певних податкових зобов'язань та різними фінансовими санкціями, які вказані у такому повідомленні. В такому разі законодавство передбачає можливість оскаржити податкове повідомлення-рішення в адміністративному порядку або ж у судовому порядку.

Багато хто розпочинає самотужки знайомитися з процедурою аби приймати якісь дії та не сидіти без діла. Проте де варто цього робити, оскільки в Україні є безліч компаній з кваліфікованими спеціалістами, які будуть готові допомогти вам з вирішенням цього питання.

Наприклад, ви завжди можете звернутися у юридичну компанію Приходько та Партнери, де досвідчені та високопрофесійні юристи за час своєї роботи вже встигли напрацювати дієві алгоритми захисту прав кожного платника податків в ситуаціях, коли йде мова про спори з Державною податковою службою. Тому аби відстояти свої інтереси, обов'язково звертайтеся до цих спеціалістів.

Порядок оскарження податкового повідомлення-рішення в адміністративному порядку

Для початку необхідно буде оформити відповідну скаргу та подати її або ж в електронній формі, або в письмовому вигляді. Така скарга має містити певний перелік інформації. Зараз ми говоримо про прізвище ім'я по батькові платника податків або ж назву підприємства з податковою адресою та кодом ЄДРПОУ. Крім того, в заяві має бути вказана наступна інформація:

  • назва органу Державної податкової служби, котрий прийняв рішення про видачу податкового повідомлення-рішення;
  • реквізити отриманого податкового повідомлення-рішення;
  • посилання на оптимально підходящі в такій ситуації нормативно-правові акти;
  • та перелік документації, яка додається.

Якщо є така потреба, в скаргу можна додати й інший перелік документів з розрахунками та доказами, що їх платник податків вважає за необхідне надати. До слова, оскаржувати податкове повідомлення-рішення потрібно не пізніше як впродовж 10 робочих днів одразу після того, як ви отримали від контролюючого органу таке рішення. До речі, коли мова йде про податкове повідомлення-рішення для осіб-нерезидентів, які не були зареєстровані в якості платників ПДВ, передбачено окремий порядок оскарження ППР. Тому обов'язково варто проконсультуватися з фахівцем.

Де саме отримати кваліфіковану допомогу?

Незалежно від того, хочете ви оскаржувати таке рішення в адміністративному порядку або ж навіть в судовому, обов'язково звертайтеся за допомогою в юридичну компанію Приходько та Партнери, де кваліфіковані та досвідчені фахівці радо вам допоможуть. Спеціалісти цієї юридичної компанії завжди ретельно розбирають кожну окрему ситуацію, що з нею до них звернулися клієнти, аби потім можна було прийняти максимально чіткі та виважені рішення з метою досягнення потрібних цілей.

Для отримання консультації або ж допомоги стосовно оскарження такого рішення, перейдіть на сайт юридичної компанії Приходько та Партнери, що розташований за посиланням – prikhodko.com.ua, та заповніть відповідну форму. Фахівець компанії зовсім скоро зв'яжеться з вами для обговорення всіх деталей співпраці та подальших дій.