VPN - віртуальна приватна мережа - це спосіб забезпечити безпеку при підключенні до іншої мережі через Інтернет. VPN для бізнесу може бути дуже важливою, оскільки вона шифрує з'єднання з будь-якого використовуваного пристрою, роблячи його набагато безпечнішим, а також забезпечує більший ступінь конфіденційності в Інтернеті. VPN стала життєво важливою для всіх типів організацій, які використовують віддалені з'єднання, незалежно від того, чи потрібно захищати дані або зберігати конфіденційність місцезнаходження. Отже, чи потрібна вашому бізнесу VPN?
Навіщо використовувати VPN?
Для більшості організацій сьогодні метою VPN є безпечне підключення філій - або тих, хто працює віддалено - до мереж, даних, інструментів і ресурсів, необхідних для виконання певної роботи. VPN для бізнесу - це, по суті, спосіб підвищити безпеку периметра, щоб до корпоративних мереж можна було отримати доступ з будь-якої точки світу, не турбуючись про безпеку.
Що потрібно враховувати при виборі VPN для бізнесу?
Не всі VPN однакові, тому важливо переконатися, що ви знаєте про обмеження, які можуть мати деякі з них, перш ніж інвестувати в VPN для вашого бізнесу.
Швидкість VPN. Вона не буде швидшою за швидкість інтернет-з'єднання між пристроєм, що використовується, та мережею, до якої він підключається. Однак технологія VPN, яку ви використовуєте, також може впливати на швидкість, наприклад, якщо технології шифрування та автентифікації, які використовуються, збільшують розмір даних або надсилають дані через кілька контрольних точок. Обсяг даних, які передаються через VPN-з'єднання, також може впливати на швидкість, наприклад, якщо хтось використовує з'єднання для здійснення відеодзвінка.
Безпека VPN. Тип VPN для бізнесу, який ви використовуєте, впливає на безпеку. Наприклад, організаціям, які прагнуть впровадити ефективний захист VPN для співробітників, які працюють віддалено, слід розглянути можливість використання veepn для віддаленого доступу з міжмережевою VPN для своїх філіалів.
Типи VPN для бізнесу
Віддалений доступ до VPN. Вона просто надає віддаленим користувачам безпечний доступ до мережевої інфраструктури роботодавця. Весь трафік, що надсилається та отримується, надійно шифрується в "захищеному тунелі" між користувачем і мережею роботодавця.
VPN між сайтами. Це з'єднання між двома або більше мережами - на відміну від з'єднання між користувачем і мережею. Його часто використовують компанії з кількома сайтами або офісами.
VPN для бізнесу проти особистої
Основна відмінність між VPN для бізнесу та персональними VPN полягає в тому, чи користувач підключає пристрої до корпоративної мережі, чи до особистої мережі. Якщо хтось отримує доступ до ресурсів роботодавця, то це має відбуватися через VPN, яка контролюється і підтримується роботодавцем. Найчастіше VPN використовують в особистому контексті, щоб зберегти історію інтернет-браузера в таємниці.
Індивідуальні рішення для кібербезпеки
Будь-якій організації з будь-яким видом віддаленої роботи - або з декількома офісами - доцільно розглянути можливість використання VPN для свого бізнесу вже сьогодні. Перевага VeePN полягає в тому, що вона побудована інакше, ніж традиційна VPN, використовуючи комірчасту мережу. VeePN реалізує безпечну програмно-визначену комірчасту мережу, яка змінює спосіб зв'язку між пристроями. Побудована з використанням методології "безпека за дизайном" та архітектури нульової довіри, вона забезпечує миттєвий захист, який можна легко вбудувати в існуючу інфраструктуру.