GPS моніторинг – це ефективний інструмент, що дозволяє скоротити витрати під час використання транспортного засобу. На жаль, досить часто так трапляється, що компанії після встановлення GPS обладнання стикаються з деякими труднощами. Продавці про них, як правило, замовчують.
Отже, пропонуємо в даному огляді розглянути список найпоширеніших проблем, їх причини виникнення та способи усунення.
Обладнання вийшло з ладу
На сьогоднішній день в Україні представлено широкий вибір телематичного обладнання від українських, європейських, американських та китайських виробників. Насамперед необхідно пам'ятати, що якісне обладнання не може мати надто доступну вартість. У середньому ціна трекера хорошої якості стартує від 50 доларів та вище. Ознайомитись з асортиментом автомобільних трекерів європейського виробництва можна за посиланням https://gps-garant.com.ua/product-category/gps-trekery/.
Також важливими є умови експлуатації. Якщо трекер призначений для легкових автомобілів, а встановлений на вантажне авто, то ймовірність його виходу з ладу дуже висока.
Вирішити цю проблему можна так:
- Не заощаджувати на обладнанні.
- Експлуатувати його згідно з рекомендаціями виробника.
Система відображає неточні дані
Встановлюючи автомобільний трекер або датчик рівня палива, в першу чергу необхідно дотримуватись всіх правил. Крім монтажу, датчики слід правильно підключити та налаштувати. Краще цю місію довірити кваліфікованим монтажникам із великим досвідом роботи.
Відсутнє сервісне обслуговування
Під час встановлення GPS-обладнання багато замовників не замислюються про подальше сервісне обслуговування. А даремно. Адже саме за допомогою сервісу можна оперативно усунути практично будь-яку проблему.
Відсутнє навчання GPS системи
Компанія, яка здійснює монтаж GPS обладнання на транспортні засоби, в першу чергу повинна власника або диспетчера навчити користуватися системою. Наявність інтеграції з бухгалтерською програмою також є перевагою.
Обмежені знання
Перш ніж приступати до придбання GPS обладнання, слід ознайомитися з усіма його різновидами. Тільки після ознайомлення з повною технічною характеристикою слід підбирати оптимальний варіант. Наприклад, датчик рівня палива буває двох типів, - провідний та бездротовий. Перший різновид відрізняється доступною вартістю, проте досить складний у монтажі. Бездротовий датчик рівня палива можна встановити максимально швидко, оскільки для підключення до трекера немає необхідності проводити електрокабель.