Гарне, здорове волосся – неодмінний атрибут привабливості для багатьох людей. Проте проблеми з їх випаданням можуть стати справжнім головним болем та призвести до зниження впевненості у собі.
Банальною причиною таких неприємностей є нестача поживних речовин. Якщо в організмі є дефіцит біотину, дозування при випаданні волосся такого вітаміну матиме важливе значення.
Міфи про випадання волосся, яке необхідно знати!
На просторах інтернету можна знайти величезну кількість інформації про те, як подолати проблему випадання волосся. Але, на жаль, безліч порад не лише не вирішують, а й ускладнюють і так неприємну ситуацію. Серед найпоширеніших міфів про причини облисіння:
- часте миття голови;
- дефіцит вітамінів;
- багаторазове фарбування;
- інтенсивне розчісування;
- захворювання внутрішніх органів;
- вплив кліматичних факторів.
Як часто можна мити голову?
Твердження факту, що часте миття волосся може спровокувати їх випадання, не зовсім правильне. Насправді регулярні гігієнічні процедури допомагають підтримувати здорову шкіру, видаляти надлишки себуму, освіжати пасма. Нормою є 2-3 миття голови на тиждень.
При цьому необхідно використовувати шампуні з якісним складом, які призначені для конкретного типу волосся. Неякісна продукція дійсно може призвести до пересушування та травмування локонів. Тоді навіть може знадобитися тривале лікування та вітаміни від випадання волосся з біотином.
Чи реальна загроза при частому фарбуванні?
Ще один поширений міф – шкода частих фарбувань. В процесі зміни відтінку волосся вплив здійснюється виключно на зовнішній шар волосся, без торкання фолікулів, які відповідають за зростання. Навіть при освітленні, з використанням агресивних засобів, волоски не випадають, а обламуються по довжині.
Чи може авітаміноз стати причиною випадання волосся
Існує кілька ключових поживних речовин, які відіграють важливу роль для здоров'я волосся. У тому числі: біотин, вітаміни А, В, С, Е, D, H.
Як приймати біотин при випадінні волосся, а також інші мікроелементи та чи є в цьому необхідність, краще порадитися з трихологом. Причини проблеми можуть полягати у неправильному догляді, наявності гормональних порушень в організмі чи хронічних захворюваннях. Також бажано здати аналіз на дефіцит вітамінів, щоб розуміти рівень в організмі.
Чи призведе до облисіння часто розчісування?
Кожна волосинка проходить природні цикли росту, спокою та випадання. Нормою вважається, якщо губиться від 50 до 100 одиниць на добу. Навесні та восени випадання може бути більш інтенсивним.
Часте розчісування сприяє лише поліпшенню кровообігу та росту волосся за умови використання якісних гребінців. Це має бути гребінь із широкими зубцями або м'яка щітка з натуральною щетиною.
Ще одна поширена помилка, що втрату волосся зупинити неможливо. Домогтися приголомшливих результатів допоможе лікувальна косметика та вітамінотерапія. Головне – не займатися самолікуванням. Необхідна норма біотину в день при випадінні волосся або інших препаратів може бути встановлена тільки лікарем, на основі проведених обстежень.
Найпоширеніші помилки про домашній догляд за волоссям!
Регулярний догляд за волоссям у домашніх умовах має на увазі обов'язкове виконання низки рекомендацій. Наприклад, миття голови необхідно здійснювати теплою чи прохолодною водою. Вищі температури стимулюють інтенсивну роботу сальних залоз.
Якщо є потреба у використанні фена, варто вибирати низькотемпературні режими та насадку-дифузор для зниження негативного впливу гарячого повітря. Для укладання прасками та плойками обов'язково використовувати засоби з термозахистом.
А ось захистити шевелюру від низьких температур допоможе носіння шапок та шарфів. Тільки під забороною тугі та натягнуті головні убори, які можуть викликати статистичну електрику та пошкодити волосся.
Не менш важлива процедура – скрабування. Волосяна частина голови, так само як і будь-який шкірний покрив, потребує видалення ороговілих частинок. М'який масаж покращує кровообіг, очищає пори, сприяє здоровому зростанню волосся. Моментально покращити зовнішній вигляд пасма допоможуть живильні маски та емульсії.
Кондиціонер наносять виключно на локони, що потребують розгладжування та зволоження. Потрапляючи на коріння, такий засіб може спровокувати подразнення та появу лупи.
Також не рекомендується енергійно витирати волосся після миття. Досить акуратно промокнути локони м'яким рушником і дати висохнути природним чином. Мокрі локони особливо вразливі, тому випрямляти їх або завивати рекомендується лише у сухому вигляді. Частою причиною механічних пошкоджень є і формування дуже міцних хвостів і гартування пасм жорсткими шпильками.
А найголовніше – не варто забувати про правильне харчування, здоровий спосіб життя, засоби проти випадіння волосся, таких як, Biotebal!