Популярність хенд-мейд зростає і все частіше люди пробують свої сили у різних видах творчості. Одним із напрямків є шкіряна справа. Якщо ця тема вам цікава, то спробуйте в якості стартового виробу пошити сумку. Все необхідне для роботи можна купити в інтернет-магазині «Bahtarma», а нижче ми коротко розповімо про те, на що варто звернути увагу при виборі матеріалу та інструментів.
З якої шкіри шиють сумки?
Вибір, якою має бути шкіра для сумки, звичайно ж за майстром. Саме він розуміє, як має виглядати майбутній виріб. Це може бути матеріал із гладкою поверхнею, з ефектом старовини або тисненим візерунком. Якщо розглядати товщину шкіри, то жорстких вимог тут немає. Все залежить від того, який аксесуар планується виготовляти, чи на ньому будуть дрібні елементи, безліч кишень, складний ремінець і т.д. В середньому, ця величина коливається від 2 до 4 мм, але дуже залежить від перерахованого вище і ви можете сміливо виходити за рамки. Як правило, для внутрішніх деталей використовується більш тонка шкіра, для самої сумки - товща.
Продається шкіра у вигляді цілої шкури, її половини, також можна купити потрібний шматок на відріз або придбати обрізки (абсолютно аналогічна якість за нижчу ціну). Натуральна шкіра досить дорогий матеріал, тому останні дві позиції відмінно підходять для новачків. Для досвідчених майстрів ми пропонуємо екзотику - шкіру пітона, кобри, страуса, ігуани, крокодила, ската. Асортимент постійно оновлюється та поповнюється.
Що ще потрібно для виготовлення шкіряної сумки?
Найпростішим виробом, з якого можна почати освоювати нове хобі, є шоппер - велика двошовна сумка з ручками. Вона проста в крою, не вимагає якихось складних навичок у роботі та наявності цілого арсеналу ножів, голок та молотків. А якщо правильно вибрати шкіру та фурнітуру, то можна легко виготовити шедевр – унікальний та неповторний.
Незалежно від того, на якій моделі ви зупините свій вибір, вам знадобляться інструменти для роботи зі шкірою, без яких важко виконати поставлене завдання. Мінімальний стартовий набір включає:
- ніж для шкіри, кризер, лекала, килимок для роботи, лінійка, шило, киянка тощо;
- для більш міцного скріплення деталей сумки служить спеціальний клей для шкіри. Він продається в різних розфасовках, відрізняється складом та ступенем екологічності;
- обов'язково потрібно купити фарби та засоби для обробки урізу шкіри. Це зробить зовнішній вигляд виробу завершеним, але головне - забезпечить довгий термін експлуатації завдяки тому, що пористий зріз буде надійно закритий від шкідливого впливу пилу та вологи;
- вощена нитка для ручного шиття. Вона підбирається в колір основного матеріалу або може бути декоративним елементом і тут вибір тону за автором виробу;
- пробійник для шкіри дозволить зробити шов рівним та акуратним;
- голки для шиття. Вони повинні відповідати товщині нитки та діаметру отворів;
- фурнітура для шкіри несе на собі не тільки функціональне навантаження (відкрити-закрити, з'єднати ремінець із сумкою та закріпити його кінець), а й служить прикрасою виробу.
Створити унікальну річ своїми руками не так складно, як здається на перший погляд. На нашому сайті працюють консультанти, завдання яких допомогти вам визначитися з вибором товару, оформленням оплати та доставки.