Міцна, стійка до корозії, впливу негативних середовищ механічним пошкодженням та термічним впливам – це оцинкована зварна сітка, яка вже досить добре зарекомендувала себе у будівництві, сільському господарстві, ландшафтному дизайні, на присадибних та дачних ділянках, житлових та промислових об'єктах. Купити сітку зварну оцинковану для клітин ви можете на сайті Центр Завод Сітка за посиланням sitka.com.ua/uk/sitka-zvarna-ocinkovana-dlya-klitok!

Види зварної сітки

Виготовляють її із низьковуглецевого дроту. Пруття дроту укладають під прямим кутом один до одного і зварюють, скориставшись контактно-крапковим зварюванням. Чим менший розмір осередків і товщі прути дроту, тим міцніше виходить полотно сітки.

Заради справедливості слід зазначити, що виробники випускають сітку просту (без покриття), оцинковану або з полімерним покриттям. Але зразком міцності є оцинкований варіант. Матеріал з цинковим покриттям не схильний до корозії, стійкий до підвищеної вологості, чудово переносить температурні перепади, не провисає і не деформується протягом усього терміну експлуатації, і зовні виглядає привабливіше, ніж матеріал без цинкового покриття.

Якщо процес оцинкування вироблявся електролітичним методом, покриття виходить блискучим, але тонкуватим. Якщо застосовувався метод гарячого цинкування, покриття виходить більш щільне і надійне.

Зварну сітку можна оцинкувати двома способами:

- спочатку оцинковують дріт, а потім зварюють сітку;

- спочатку зварюють сітку, а потім його покривають цинковим шаром.

Технологія другого способу є привабливішою. Адже при зварюванні оцинкованого дроту (перший спосіб) у місцях зварювання цинковий шар може спучитися, деформуватися або взагалі пошкодитись. Тоді саме у цих місцях почне стрімко розвиватися іржа.

Виробники випускають матеріал у рулонах та картах (аркушах). Вона безпечна у використанні, легко монтується та демонтується, має низьку питому вагу та доступну ціну.

Застосування сітки

Виріб настільки універсальний, що знаходить застосування у будівництві, виготовленні залізобетонних конструкцій, різного виду огорож. Як армуючий компонент застосовується при прокладанні доріг, для зміцнення цегляної кладки, для стяжки підлог в цехових приміщеннях, при оштукатурюванні стін, при виготовленні теплиць.

Покривають ними гірські схили над залізничними коліями для захисту від обсипання каміння. В силу своєї нетоксичності, міцності та естетичності виріб незамінний у виготовленні вольєрів. Покриття полімерними матеріалами захистить від випаровування азоту, вологи, інших забруднень, які руйнують метал.