Гумат Калія - гумінове добриво у вигляді концентрованої суспензії, що включає до свого складу мікроелементи. Воно має стимулюючі та регулюючі ріст властивості, а також є антидепресантом практично для всіх сільськогосподарських культур.

Застосування цього добрива спрямоване на збільшення кількісних показників урожаю, а також підвищення його якості. Гумат Калія використовують при вирощуванні овочевих, плодово-ягідних і квіткових культур.

Цілі застосування:

  • збільшення врожайності - показник збільшення залежить від погодних умов, використовуваної техніки та інших факторів;
  • поліпшення якості продукції;
  • зміцнення імунної системи рослин та їх стійкість до паразитів;
  • підвищення стійкості до негативних кліматичних умов за рахунок розвитку сильної кореневої системи;
  • збільшення стійкості вирощуваних рослин до різних пестицидів, які використовуються на даній ділянці.

Використанню цього добрива віддають перевагу професійні фермери з усієї країни. Це обґрунтовано наявністю великої кількості переваг.

Переваги використання гумату калію

При застосуванні гумат калію забезпечує наступні показники:

  • удвічі знижує вміст нітратів;
  • стимулює ріст рослин;
  • підвищує вміст вітамінів, інших поживних речовин, хлорофілу.

Ще гумат калію забезпечує прискорене розмноження мікрофлори ґрунту, в результаті в ньому накопичується гумус високої якості.

Як грамотно застосовувати гумати

Вносяться гумати на будь-яких етапах росту оброблюваних культур. Однорічним культурам доцільно проводити підживлення на початковому етапі росту і перед цвітінням. Багаторічні краще удобрювати після того, як було виконано пересадку саджанців.

Застосовуйте гумати правильно, і врожай, зібраний з вашої ділянки, буде багатим. Використовувати їх можна трьома способами - шляхом замочування насіння або іншого посадкового матеріалу, поливом культур під корінь і позакореневою обробкою.

Робочий розчин гумату калію застосовується в концентрації 0,01-0,015%. У такій пропорції його використовують для замочування насіннєвого матеріалу, живців, для поливу і для позакореневого підживлення - обприскування.

Розроблено норми використання гуматів для кожного виду рослин. Тому перед застосуванням краще проконсультуватися з фахівцями.