Сурогатне материнство — одна з можливостей добре й, легально заробити, допомагаючи іншим людям. Є чимало жінок, які хотіли б такою можливістю скористатися. Отже, що потрібно зробити, щоб стати сурогатною матір'ю?
Хто може стати сурогатною мамою
Перевірте, чи ви відповідаєте наступним вимогам:
- Вік від 19 до 35 років включно.
- Є власна дитина або кілька дітей, усі вони здорові, зачаті та народжені природним шляхом.
- Хороше фізичне та психічне здоров'я.
- Відсутність виражених недоліків зовнішності.
- Відсутність шкідливих звичок.
Якщо ви відповідаєте всьому перерахованому, переходьте до наступного етапу: звертайтеся до клініки репродуктивної медицини.
Детально про програму сурогатного материнства: https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/surrogacy/
Вибір клініки репродуктивної медицини
Поставтеся до вибору клініки відповідально. Перевірте відгуки про клініку в інтернеті, дізнайтеся, як довго вона існує і як давно працює програма сурогатного материнства, обов'язково уточніть, чи є офіційний договір. Якщо вас щось насторожує, не соромтеся перепитати й дізнатися точніше. Не зв'язуйтеся з сумнівними пропозиціями, хоч би якими привабливими вони були.
Оформлення
Коли ви звернетеся до клініки з повідомленням про бажання взяти участь у програмі, вам запропонують заповнити анкету. Щойно лікар переконається у вашій відповідності до вимог програми сурогатного материнства, він детально ознайомить вас із програмою та запропонує оформити участь у ній. Ви будете занесені до бази даних клініки, де розміщується інформація про вік, зовнішні дані, групу крові тощо. Особисту інформацію клініка третім особам ніколи не передає.
Участь у програмі
Коли подружня пара, яка вирішила взяти участь у програмі сурогатного материнства, зупинить свій вибір на вас, ви отримуєте запрошення з клініки. На жаль, немає чіткої відповіді коли це станеться — може пройти кілька днів після звернення до клініки, а може й кілька місяців.
Наступним кроком є медичне обстеження. Воно включає низку аналізів та апаратних досліджень (УЗД), мета яких — переконатися в тому, що ваш організм готовий до вагітності, відсутні протипоказання до тих препаратів та процедур, які використовуються під час екстракорпорального запліднення.
Отже, обстеження завершене. Тоді вам запропонують підписати договір з клінікою та подружньою парою, для якої ви виношуватимете дитину. Уважно вивчіть усі пункти цього договору перед тим, як підписати. Коли всіх формальностей дотримано, переходять до медичного етапу програми.
Екстракорпоральне запліднення
Екстракорпоральне запліднення для сурогатної мами складається з наступних етапів:
- Синхронізація циклів сурогатної та біологічної матері, якщо для запліднення використовується свіжа яйцеклітина. Синхронізація досягається вживанням гормональних лікарських засобів. Якщо використовується кріоконсервована яйцеклітина або ембріон, синхронізації не потрібно. Сурогатній мамі призначають препарати, що підвищують ймовірність настання вагітності, вибирають певний день циклу для перенесення ембріона до матки.
- Перенесення ембріона до матки. Це безболісна процедура, яка виконується протягом кількох хвилин на гінекологічному кріслі. Лікар вводить у порожнину матки ембріон за допомогою тонкого катетера. Жінці пропонують трохи полежати, тоді вона вирушає додому.
Вагітність перевіряють за два тижні, для чого виконують аналіз на ХГЛ.
Вагітність та пологи
Упродовж вагітності сурогатна мама перебуває під лікарським наглядом. Усі медичні процедури, включаючи пологи, оплачують біологічні батьки.
Коли настають пологи, лікар повідомляє біологічних батьків. Іноді вони присутні під час пологів, іноді ні. Відразу після народження дитину передають до рук біологічних батьків, а сурогатна мама отримує заслужену винагороду.