Плед – це універсальне покривало, яке виконує одразу кілька функцій – допомагає зігрітися вдома чи ввечері на веранді, а також є елементом декору для крісла чи ліжка. Нерідко його беруть із собою на пікніки чи на відпочинок на природі. Спочатку такі покривала виготовляли з натуральної вовни, але з появою сучасних синтетичних тканин особливої ​​популярності набули флісові пледи. У нашому онлайн каталозі представлений великий вибір покривал із флісу від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Ви зможете вибрати оптимальний варіант за розміром, забарвленням, щільністю матеріалу та іншими параметрами.

Великі знижки до Чорної П'ятниці auchan.ua/ua/blackfriday_ua дозволять купити домашній текстиль та інші товари з максимальною вигодою.

Як вибрати флісовий плед

Плед із флісу має ряд переваг у порівнянні з покривалами з інших матеріалів:

• високі тактильні якості;

• мала вага та розміри;

• швидко висихає після намокання;

• зігріває не гірше, ніж вовняна ковдра;

• висока стійкість до зношування;

• не вимагає особливого догляду, можна прати в машинці;

• не цікавить міль та iнших комах;

• не зминається і не вимагає прасування;

• надовго зберігає свій початковий вигляд.

Фліс – це синтетичний матеріал, що складається переважно з волокон поліестеру, а також лайкри та спандексу, які надають тканині еластичність. Одна з ключових переваг такого складу – це гіпоалергенні якості, що є актуальним для людей, які мають алергію на натуральну вовну. Це один із небагатьох синтетичних матеріалів, який має набагато більше переваг, ніж недоліків. Серед останніх варто відзначити можливість накопичення статичної електрики, а також притягування пилу. Всі проблеми вирішуються регулярним пранням покривала в машинці з додаванням кондиціонера, який знімає статику.

При виборі пледа з флісу необхідно враховувати два важливі моменти – це розмір та щільність.

Вітчизняні та зарубіжні виробники виготовляють пледи в різних розмірах, починаючи від 100х140 см, закінчуючи 200х220 см. Якщо плед купується для того, щоб їм вкриватися сидячи на кріслі або на відкритій терасі, то можна вибирати «односпальні» моделi iз розмiром 130х150 см або 140х160 см. Якщо покривало буде використовуватися як декор для великого ліжка, краще вибирати текстиль розміром 160х220 см або 200х220 см. Перед покупкою рекомендується заміряти спальне місце і до отриманого результату додати додатково по 20 см з кожного боку.

Другий важливий критерій – це щільність тканини. Від неї безпосередньо залежатиме зносостійкість і зігрівальні якості покривала. Існує три основні стандарти – до 100 г/м², від 100 до 300 г/м² та понад 300 г/м². Тканина з найменшою щільністю називається мікрофлісом. Такі покривала більше підходять для декору, ніж зігрівання в холодну погоду. Занадто щільний фліс виглядатиме досить грубо та масивно. Оптимальний варіант – це тканина середньої щільності, в якій оптимально мають поєднувати зовнішній вигляд, практичність і зігрівальні властивості.