УЗД апарати незамінні у діагностичній медицині. Обладнання гарантує точність та інформативність неінвазивних досліджень та дозволяє визначити розміри, локалізацію, характер тканин та функціональні особливості органу. Процедура безболісна, особлива підготовка до неї непотрібна.

Ультразвукові сканери використовують для вирішення різних завдань:

  • діагностики органів черевної та заочеревинної порожнини, ШКТ, сечовивідної та статевої системи;
  • обстеження щитовидної залози;
  • дослідження серця та судин;
  • обстеження жінок, зокрема вагітних;
  • перинатальної діагностики;
  • обстеження суглобів, в ортопедії.

Портативний узі купити за вигідною ціною ви можете на сайті rehamed.in.ua!         

Як вибрати УЗД-апарат?

Ринок сьогодні пропонує великий вибір обладнання, навіть у провідних виробників є бюджетні моделі для рутинних досліджень та багатофункціональні апарати для багатопрофільних діагностичних центрів. Часто при підборі виникає багато складнощів, тому потрібно вміти комплексно оцінювати всі особливості, щоб купити апарат для сканування чи ШВЛ апарати, які відповідають всім вимогам клініки.

Ключові критерії, на які дивляться під час вибору УЗД-апарату:

1. Конструкція моделі – бувають портативні або оснащені спеціальним візком для пересування. Для клініки можна купити стаціонарне обладнання, дешевше, ніж пересувні сканери.

2. Область застосування – для багатопрофільного закладу краще придбати передовий апарат із кількома датчиками сканування та з гарним функціоналом. Він зможе впоратися із найскладнішими завданнями.

3. Особливості зображення - класичні моделі забезпечують стандартну картинку в кількох режимах: "В", "М", "2B", ЦДК, CWD. Деякі оснащені більш розширеною візуалізацією: 3D/4D, еластографія та ін.

4. Кількість датчиків та портів для них – для стандартних досліджень достатньо 2-3 датчики. Якщо ж установа займається вузькоспеціалізованою діагностикою, можуть знадобитися до 5-6 датчиків.

5. Глибина сканування – це також враховують для діагностики. Обов'язково дивіться на частоту датчика (МГц): що вона вище, то менше буде глибина сканування. Для черевної порожнини, наприклад, потрібні датчики з низькою частотою, т.к. глибина сканування більша.

6. Інші критерії – розмір екрану, його розширення, розміри, вага, особливості виконання тощо. Від цих параметрів залежить зручність та комфорт під час роботи.