Процедура починається з розмови майстра із клієнтом. Під час розмови обговорюється потрібний результат. Майстер підбирає форму за точками Вашої особи. Зазначається товщина, довжина, колір малюнка.
Потім майстер очищає шкіру клієнта, обробляє зони татуажу. Спеціальним олівцем наносить ескіз, наносить знеболюючий засіб. Через 15-25 хвилин приступає безпосередньо до самої процедури перманентного макіяжу.
Процедура виконується в умовах абсолютної стерильності, одноразовими голками та іншими витратними матеріалами одноразового використання.
Після процедури наноситься спеціальний крем, який має бактерицидний ефект і знімає запалення та подразнення. Майстер дає рекомендації щодо догляду в період загоєння. Узгоджується час повторної процедури (корекція).
Тривалість усієї процедури від однієї години до двох, залежно від складності.
Підготовка до перманентного макіяжу
Перед тим, як піти на сеанс перманентного макіяжу, врахуйте прості пункти, які допоможуть досягти бажаного ефекту.
- За 14 днів до процедури слід припинити прийом антибіотиків.
- За 7 днів припинити використання жирних поживних кремів, припинити засмагати на сонці та відвідувати солярій.
- За 1-2 дні до процедури не вживайте в їжу алкоголь, каву, енергетичні та газовані напої. Небажано вживати в їжу морепродукти, приймати аспірин та інші лікарські препарати, що розріджують кров.
Крім базових рекомендацій щодо підготовки до татуажу існують і приватні залежно від зони, де виконуватиметься перманентний макіяж.
Перед татуажем брів слід перестати їх вищипувати, фарбувати. Не можна проводити пілінг, скрабування.
Якщо ж ви плануєте провести процедуру перманентного макіяжу губ, то фахівці рекомендують за тиждень відмовитися від куріння. За добу до процедури слід припинити вживання гарячих напоїв, щоб унеможливити виникнення опіків. Для пом'якшення тканин косметологи радять використовувати масло обліпихи або гігієнічну помаду. Для профілактики герпесу рекомендується використання таких мазей як Ацикловір, Гевіран або Валтрекс.
Якщо ж плануєте зробити татуаж очей, необхідно зняти штучні вії, не проводити ламінування та інші косметичні процедури вій. Безпосередньо перед сеансом необхідно зняти контактні лінзи, щоб на них не потрапив пил та інші дрібні забруднення. Лінзи можна надіти відразу після завершення сеансу.
Догляд за шкірою після перманентного макіяжу
Щоб перманентний макіяж довше тримався, за ним потрібен ретельний.
Перші кілька діб після процедури супроводжуються рядом неприємних відчуттів: поколювання, печіння, свербіж, утворення набряків. У міру загоєння шкіри утворюється скоринка, яку в жодному разі не можна чіпати. Разом із нею можна видалити пігмент. Першу добу фахівці радять обробляти пошкоджені тканини Хлоргексидином. Пізніше можна наносити крем Бепантен чи Депантенол.
На два тижні варто утриматися від відвідування солярію, басейну та сауни. Необхідно мінімізувати контакт із водою та сонячними променями. Щоб не знебарвити пігмент, спочатку варто утриматися від засобів з перекисом водню. Не слід використовувати доглядові засоби на спиртовій основі. На час загоєння необхідно унеможливити використання декоративної косметики.
У період відновлення дерми не можна вищипувати брови, наносити на пошкоджену ділянку декоративну косметику, використовувати скраби.
При перманентному макіяжі губ спочатку слід приймати противірусний препарат, рекомендований косметологом;
Повне відновлення настає через 28-30 днів. Перші 7 днів шкіра гоїться, а потім відновлюється. По закінченні цього періоду татуаж стає світлішим та матовішим.
Для чого потрібна корекція перманентного макіяжу
Фактично процедура перманентного макіяжу складається із двох етапів. Перший прогін пігментом є основним. Корекція - це повторна процедура, яка проводиться через 4-6 тижнів після основної процедури.
Перший результат не можна назвати остаточним, оскільки наш організм сприймає фарбу як чужорідне тіло і намагається виштовхнути його назовні. Навіть у разі дотримання всіх рекомендацій щодо догляду, можуть статися образливі випадковості: ненароком віддерли скоринку, потрапили під дощ та багато іншого.
На корекції забираються всі дрібні вади, які виникли на етапі загоєння. Насамперед вирівнюється колір, додається пігмент на світлі ділянки. Можна трохи змінити колір, зробивши його холоднішим або теплішим. На корекції легко підправити форму, якщо Ви забажаєте зробити її чіткішою та ширшою.
У перманентному макіяжі є головне правило: Завжди можна збільшити, але не завжди можна зменшити. Краще вперше зробити трохи тоншим і світлішим, ніж потім переживати, що все надто яскраво чи широко.
Якщо після першої процедури не видно жодних недоліків, а колір перманенту цілком влаштовує, від корекції можна відмовитись. Але будьте готові до того, що ефект татуажу протримається менший час.