Сучасні технології активно увійшли в кожну сферу, і нейл-індустрія не є виключенням. Наприклад, ще 5 років тому процедуру обробки нігтів перед нанесенням лаку або гель-лаку виконували майстри за допомогою звичайних манікюрних та спеціальних ножиць для кутикули, кусачок. Проте сьогодні кожний 6 з 10 фахівців індустрії краси відмовилися від класичного обрізного манікюру, віддаючи перевагу апаратному різновиду.
Різні безпечні насадки для фрезера допомагають обробити ніжну шкіру, видалити бокові валики та кутикулу, сформувати гарну форму нігтів, а також зняти старе покриття. Популярність фрезерів обумовлена тим, що апаратний манікюр дозволяє швидко, безпечно, а також максимально ефективно підготувати руки до нанесення гель-лаку. Які насадки знадобляться майстру з манікюру?
Які фрези існують?
Фрези та фрезер мають дуже важливе значення в комбінованому та апаратному манікюрі, тому до вибору приладу та аксесуарів до нього потрібно підійти з особливою увагою. Правильно обрані фрези дозволять спеціалісту домогтись необхідного довготривалого результату. За допомогою пристрою можна:
- зняти покриття;
- відшліфувати нігтьову пластину;
- обробити бічні валики;
- безпечно та безболісно видалити кутикулу;
- обробити стопи при виконанні педикюру;
- надати гарну форму нігтям.
Сучасні фрези дозволяють виконувати абсолютно всі процедури, які в комплексі надають можливість ефективно підготувати нігті до покриття лаком, гелем або гель-лаком.
Сьогодні виробники пропонують 5 базових різновидів насадок для фрезера – алмазні, керамічні, твердосплавні, корундові та фетрові фрези. Кожна різновидність дозволяє досягти в комплексі найкращого результату, тому у більшості професіональних майстрів вони є в асортименті.
Мінімальний набір насадок для манікюру
Під час процедури майстер може використовувати як один різновид, наприклад, фрези для нігтів, так і кілька компонентів. Це залежить від того, які ручки потрібно обробити – якщо є мозолі, нарости, а також суха кутикула, потрібно використовувати кілька різновидів. Під час вибору фрез потрібно врахувати методику роботи з апаратом, а також кваліфікацію спеціаліста.
Як правило, до мінімального набору можна віднести:
- корундову насадку кулька;
- алмазну фрезу-циліндр;
- алмазну конусну насадку;
- керамічну фрезу-голку;
- керамічну насадку-кукурудзу.
За допомогою такого набору можна правильно обробляти нігтьову пластину, видаляти бокові валики та кутикулу, а також знімати старе покриття та формувати форму нігтів.