Промислова піч представляє собою великогабаритну конструкцію. Тому її встановлення потребує використання спеціального устаткування. Це вантажопідйомний транспорт та такелаж, за допомогою яких можна підіймати та транспортувати важкі компоненти. Це дозволяє швидко та правильно встановити всі компоненти котельного обладнання. Варто звертати велику увагу правильному вибору вантажопідйомних механізмів для установки промислових печей.

Щоб виконати монтаж промислових печей, варто звертатись у компанію, яка має досвід та відповідне обладнання. Усі роботи проводяться у декілька етапів. Перед початком установки компонентів котельні розробляється план, якого дотримуються виконавці.

Етапи проведення монтажу

Вартість визначається після оцінки складності майбутніх робіт. Потрібно виконати декілька послідовних етапів, щоб зібрати промислову піч. Зазвичай котельня облаштовується у просторому приміщенні. Але інколи працювати доводиться у обмеженому просторі. У цьому випадку потрібно використовувати компактну вантажопідйомну техніку. Потрібно виконати наступні послідовні етапи:

· підготовка фундаменту та встановлення на нього основного блоку;

· рівень компонентів обладнання регулюється;

· елементи котельної техніки з’єднуються у відповідних місцях;

· підключення траси для постачання газу;

· облаштування датчикі для автоматизації та здійснення контролю основних показників обладнання;

· підключення насосу, труб;

· з’єднання з електромережою;

· облаштування вентиляційної системи, димоходу;

· введення промислової печі в експлуатацію.

Під час проведення представлених робіт часто потрібно виконати ряд супутніх процесів. Наприклад, вирізаються отвори у стінах та інше.

Обладнання для монтажу

Щоб виконати усі етапи установки промислової печі правильно, потрібно використовувати спеціальну техніку. Вона повинна точно переміщати вантаж, щоб при фіксуванні компонентів не виникало складнощів. Блоки транспортують за допомогою такелажу. Це крюки, карабіни, інші пристрої для фіксації вантажу.

Компоненти промислових печей підіймають за допомогою автокранів або порталів. Перший вид техніки застосовується у просторих приміщеннях. Якщо ж простір обмежений, у роботі використовують портали. Останні підіймають вагу на висоту до 12 м, дозволяють встановлювати елементи обладнання дуже точно.