Тренди HR-сфери як-то віддалена робота, організація комунікації на будь-якій відстані, віддалений запуск проєктів змінили вектори розвитку бізнесу. Після 2020 року багато компаній переходять до хмарних технологій. Це додає підприємствам гнучкості, спрощує масштабування та створює можливість зручного обліку витрат. Хмарна платформа Microsoft Azure представлена великим програмним комплексом, дані клієнтів обробляються в сотні дата-центрів у шістдесяти регіонах світу.
Київстар пропонує поєднання хмарних технологій з телеком-послугами на зручній платформі для бізнесу Microsoft Azure with Kyivstar. Оператор при цьому забезпечує швидке з'єднання та безпечну передачу даних у мережі.
Що роблять у хмарах: основні завдання
Інфраструктура, побудована у хмарах, орієнтована на вирішення багатьох завдань бізнесу. У тому числі можна:
-
орендувати віртуальні сервери для розміщення у хмарах сайтів, магазинів, власних CRM-систем;
-
швидко запускати проєкти онлайн та залучати продажі;
-
прискорювати створення та випуск нових послуг компанією;
-
розробляти умови для віддаленої роботи працівників;
-
забезпечувати безпеку даних завдяки резервуванню, відновленню тощо.
Перехід до хмари компанії можливий поступово. Новий бізнес можна відразу розгортати у хмарах.
Як використовувати хмарні технології: 3 варіанти
Існують три основні моделі використання хмарних рішень. Виділяють:
-
Інфраструктура як послуга (IaaS) — бізнес бере хмарні рішення постачальника, а ПЗ розробляє та розвиває самостійно.
-
Платформа як послуга (PaaS) — бізнес застосовує готові інструменти від мобільних додатків до корпоративних програм, провайдер контролює залізо, системи управління та деякі платформи.
-
Програмне забезпечення як послуга (SaaS) — клієнт користується усіма пропозиціями постачальника, звертаючись до техпідтримки провайдера.
Остання модель переходу в хмару є найбільш популярною через свою простоту. Microsoft Azure — це гібридна хмарна платформа, яка поєднує в собі IaaS та PaaS. З нею перехід буде максимально безболісним та економічно вигідним.