З наближенням тесту росте хвилювання: за які теми хапатися, що повторювати, як здати ЗНО на 180 балів та вступити до омріяного ВУЗу…Список питань, які турбують цьогорічних випускників, можна продовжувати. Тож яка вона — успішна підготовка до ЗНО з історії України? Ми поспілкувалися з викладачами та учасниками минулорічних тестувань, й підготували для вас 5 найкорисніших порад!

№1 — Оберіть комфортний формат навчання

Вчитися самостійно, з репетитором чи на курсах — вирішувати вам. Адже у кожного з варіантів є власні переваги. Самостійна підготовка потребує дисципліни, але часто забезпечує доволі хороші результати. Заняття з репетитором — індивідуальні, тому дуже ефективні. А якщо йдеться про курси — спробуйте формат онлайн.

Платформа для навчання Skileo пропонує повноцінний курс підготовки до ЗНО з історії України. Короткі інтерактивні відеоуроки, доступ до Особистого кабінету з контрольними зрізами та тестами, кваліфіковані молоді викладачі — переваги, які дуже подобаються учням. Лекції охоплюють увесь шкільний курс історії: від стародавніх часів до нової України. Завдяки тому, що уроки в записі, ви можете переглядати їх у будь-який зручний час та з будь-якого девайсу. Так, навіть з телефона!

А ще — 5 квітня Skileo запускає 2-місячний онлайн інтенсив з підготовки до ЗНО. Ви у жвавому темпі зможете кожного дня вивчати нову тему.

№2 — Вчіться регулярно та системно

Інформація засвоюється краще, якщо готуватися регулярно — до прикладу, 2-3 рази на тиждень по 30 хвилин. Починати підготовку варто завчасно: мінімум за 6 місяців до тесту. Тут діє правило: чим більше у вас часу — тим краще.

Місяць перед тестуванням закладіть на фінальне повторення. Ще раз прогляньте важливі дати, поверніться до ключових історичних подій, перечитайте теми, які ви вважаєте для себе проблемними.

№3 — Лише якісні джерела інформації

Рекомендуємо навчатися за шкільними підручниками, офіційними посібниками для підготовки до ЗНО або конспектами, які вам пропонують на курсах. Гуглити кожне питання/тему окремо — погана ідея. Оскільки це займає дуже багато часу. Та й не вся інформація в інтернеті є достовірною.

№4 — Нехай працює зорова пам’ять

Щоб легше запам’ятовувати історичні місця, видатних діячів, пам’ятки культури та архітектури, користуйтеся спеціальними мобільними додатками. До прикладу, це можуть бути Quizl та Flashcards. З їх допомогою ви можете самостійно завантажувати чорно-білі зображення та вивчати їх.

Також хороший помічник у задіюванні зорової пам’яті — це ілюстровані конспекти та інтерактивні відеоуроки.

№5 — Ознайомтеся з типовими помилками учасників

На ЗНО завжди є “проблемні” теми та такі ж питання. Дізнайтеся, які помилки найчастіше робили учасники тестування минулих років, й не допустіть їх у власному тесті.

Бажаємо вам скласти ЗНО з історії України на 180+ балів та вступити до омріяного університету!