Перед тим, як купити золоті сережки кільця https://imperiazolota.ua/ua/serezhki/dlya-ditey/ для дитини, варто визначитись, з якого віку їх можна буде вдягати. Саме від цього залежить вибір прикраси, по формі, конструкції, вазі та розмірам. А ще потрібно враховувати, коли був зроблений прокол вух, адже у дітей шкіра більш чутлива, ніж у дорослих, і отвір для ювелірного виробу може загоюватись довше.
Звісно, що проколювати вуха можна й у дорослому віці, тоді вибір ювелірних виробів робить вже сама людина, котра знає, чого хоче. Але здебільшого дівчата починають носити срібні сережки кільця ще змалку.
Особливості проколу для різного віку
Немає одностайної думки, коли можна робити прокол. Медики вказують, що оптимальним віком є від 3 до 10 років, раніше не варто, бо ще не сформувався вушний хрящ, тому може виникнути асиметрія вух. Інші експерти вважають, що краще це робити після 5 років, коли дитина усвідомлює, для чого потрібна дана процедура. Проте деякі батьки проколюють мочки донькам до 3 років, а іноді й до 1 року, аби малечі не було так страшно.
В кожному віці є свої особливості проколу мочок:
- До 1 року. Дійсно, дівчинка не буде боятися процедури, бо не розуміє, що відбувається. З іншого боку, вона може постійно торкатися вух, що викликає подразнення та запалення;
- До 3 років. Дитина більш усвідомлено йде на болісну процедуру, та все ж таки боїться. З нею можна домовитись, пообіцявши купити щось смачне або нову іграшку. Мінус полягає в тому, що буде важко обробляти місце проколу 3 рази на день;
- До 8 років. В цьому віці дівчинка чудово розуміє необхідність проколу. Більш того, сама може попрохати мати про срібні сережки дитячі https://imperiazolota.ua/ua/serezhki/kilcya-kongo/. Ранка загоюється швидко, ризик асиметрії відсутній, біль переноситься легше та спокійніше;
- Після 8 років. Тут дитина вже сама вирішує, чи потрібні їй взагалі такі прикраси. Комусь вистачає кліпс або кафів.
Варто пам’ятати, що після проколу золоті сережки дитячі вдягаються відразу, і знімати їх можна лише через 2 місяці. Інакше отвори можуть зарости, тоді доведеться повторювати процедуру. І хоча біль буде не таким, як вперше, але все рівно відчувається дискомфорт.
Перші сережки: якими вони мають бути
Які ж ювелірні вироби підходять для першого вдягання? Звичайно, це залежить від віку. Але чим менше років дівчинці, тим більш простими та надійними повинні бути прикраси. До 3 років слід надати перевагу кільцям. Вони надійно сидять у мочках, не спадають, навіть, коли малеча активно грається або неспокійно спить. Також можна звернути увагу на пусети – цвяшки не викликають незручностей, якщо підібрані правильно, штифт не надто великий та не давить позаду.
З 8 років можна вдягнути кульчики золоті дитячі на французькій застібці. Такий замок відрізняється простотою, тому при зніманні не викликає болісного відчуття. А ось від англійської чи італійської застібки краще відмовитись, вони можуть спричиняти незручності, біль. Такі моделі можна вдягати вже коли отвори остаточно загоються, а в дитини буде певний досвід у носінні прикрас.
Де купувати
Незалежно від моделі, прикраса повинна бути якісною, виготовленою з дорогоцінного металу – золота чи срібла. Біжутерія не підходить, є ризик виникнення алергічних реакцій. Купити ювелірні вироби можна в інтернет-магазині «Імперія золота» https://imperiazolota.ua/ua/. Тут представлена продукція від відомого українського виробника Краматорський ювелірний завод. Всі вироби сертифіковані та мають гарантію якості. Досвідчені продавці допоможуть визначитися з вибором перших сережок для дітей.