Samsung Galaxy M32 - сучасна модель, наділена всіма необхідними якостями. Якщо ви вже придбали смартфон, то потрібно подбати про його захист та купити якісний чохол. Це потрібно зробити відразу, не чекаючи доки на корпусі або склі з'являться пошкодження. На сьогоднішній день чохлів існує безліч різновидів (знайти їх можна тут: https://wookie.com.ua/2526-samsung-galaxy-m32), і кожен має певні переваги. В цьому огляді ми спробуємо розібратися в різноманітті захисних рішень для Galaxy M32.
Чохол для Самсунг Галаксі М32: різновиди та матеріали
Чохол для смартфона може виконувати не тільки захисну функцію. Це може бути стильний іміджевий аксесуар, який прикрасить і виділить ваш пристрій серед інших, або зручне функціональне доповнення, що зробить щоденну експлуатацію пристрою ще легшою та приємнішою. Але першою і найголовнішою відмінністю є форм-фактор.
Форм-факторів у захисних аксесуарів досить багато, але основні з них три: накладка-бампер, чохол-книжка та вертикальний фліп. Вони принципово відрізняються за своєю конструкцією, а тому давайте розглянемо їх уважніше.
Накладка-бампер
Це найпростіший і, мабуть, найпопулярніший формат захисного чохла. Від представляє собою захисну обкладинку, яка надягається на корпус і захищає його тильну на бічні поверхні. Екран при цьому лишається відкритим! У цього є як плюси, так і мінуси. Серез переваг – швидкість доступу до екрану, а також майже незмінна ергономіка. Смартфон стане трішки важчим, трішки товстішим, але принципово не зміниться, чого не скажеш про два інших формати.
Матеріали у накладок можуть бути різноманітними. Зустрічаються моделі зі шкіри (натуральної або синтетичної), моделі з тканинним покриттям (велюровим, джинсовим, та ін.), або навіть з металевими елементами. Та зазвичай це пластик, силікон, або їх комбінація. Накладки з пластику зазвичай тонкі та мінімалістичні. Вони добре захищають від дрібних пошкоджень, а також можуть "взяти" на себе удар у випадку падіння на підлогу. З мінусів слід відзначити, що з часом пластик має властивість розтріскуватися, при тому не важливо скільки коштував ваш чохол.
Силікон – один з найпрактичніших матеріалів. Він дуже еластичний, гарно фіксується на корпусі, а також чудово амортизує удари. Але варто відзначити, що силіконові чохли часто більш товсті і масивніші за пластикові. Чудовим варіантом силіконової накладки для Галаксі М32 буде KD Lab M Cover. Особливість цієї моделі полягає в наявності так званих “повітряних подушок” – спеціальних потовщень на кутах чохла, які допомагають мінімізувати шкоду при падіннях ребром.
Але навіть чохол с повітряними подушками далеко не завжди справляється з падіннями, особливо коли смартфон летить на на кахель або тротуарну плитку. Якщо це для вас критично, тоді зверніть увагу на комбіновані накладки, їх ще називають “броньованими чохлами”. В них гармонійно поєднуються якості жорсткого пластику і еластичного силікону, вони позбавлені більшості недоліків односкладових чохлів, як, наприклад, розтріскування кутів, при цьому мають значно підвищені захисні характеристики. З мінусів – зазвичай вони значно масивніші навіть за силіконові чохли.
Яскравий приклад такого “броньованого” аксесуару – Deexe Hybrid Case. Це дійсно надійний захист навіть від серйозних падінь, а також досить зручне функціональне доповнення. На спинці у чохла є невелике кільце, яке може виконувати як мінімум 2 зручні функції: по-перше, за нього можна утримувати смартфон на пальці, знизивши вірогідність випадково його впустити; ну а по-друге, відкинувши кільце ви отримаєте підставку, на яку можна зручно обперти пристрій для перегляду відео.
Чохол-книжка
Це класичний формат захисного аксесуару, який відмінно поєднується майже з будь яким стилем одягу. Там, де футуристичний Deexe Hybrid Case буде різати око, класичний шкіряний футляр стане справжньою знахідкою. Окрім цього, конструкція чохла дозволяє покривати не тільки корпус Galaxy M32, але і його екран, тому кишені або сумці йому нічого не загрожує. З мінусів можна відзначити “габаритність” аксесуару.
Деякі моделі, як KHAZNEH Wallet Cover, зсередини мають кілька кишеньок для банкнот або банківських карток, що дозволить йому замінити традиційній гаманець. Також модель остащена ремінцем для надійної фіксації у закритому положенні. Важливою особливістю більшості “книжок” є функція підставки – відкинувши верхню кришку назад, на неї можна обперти смартфон та зручно дивитися відео.
Вертикальний фліп
Це не такий популярний формат як два попередніх, але також має свої привабливі риси. По-перше, він як і книжка добре захищає екран, але значно компактніший, а тому – зручніший. Кришка у нього не така широка, а тому часто або не має кишеньок зовсім, або має, але тільки одну. Функції підставки у нього також не має, але навідміну від книжки, кришка тут повністю відкидається назад і щільно прилягає до спинки, тому зовсім не заважатиме під час розмови або просто роботи с екраном.
Більш того, наприклад, чохол Deexe Flip Case додатково оснащений вирізом під розмовний динамік, а тому розмовляти по ньому зручно навіть з закритою кришкою. Фіксатор цієї самої кришки також передбачений і розміщений вгорі. Ця модель виконана з синтетичної шкіри, яка досить схожа на натуральну як на око, так і тактильно, але все ж поступається їй перш за все у зносостійкості. Але і вартість цієї моделі невисока. Чохли з натуральної шкіри обійдуться як мінімум у 3 рази дорожче.
Підсумки
Як бачите, у кожного формату чохлів, як і у кожного з матеріалів є свої переваги та недоліки, і кожен з покупців повинен сам для себе вирішити, які саме якості він хотів би бачити у чохла. Універсального варіанту не має. Але на щастя, сьогоднішній ринок може запропонувати по справжньому багатий вибір.