На сьогоднішній день татуаж вважається однією із відомих процедур. Її, як правило, проводять на повіках, губах або бровах. Вона допомогла вже не одній дівчині стати привабливішою та внести особливу родзинку в свій образ. А ви колись замислювались хто проводить процедуру? І що для цього потрібно мати? Як правило майстром татуажу працює візажист. Спеціаліст в даній галузі повинен вміти правильно підбирати колір, форму, розмір. А для цього, як відомо потрібно мати якісне обладнання та матеріали. Для досягнення максимально якісного результату майстер повинен використовувати професійне обладнання.
Окрім якісного приладу, майстер повинен також мати хороші витратні матеріали для татуажу. Варто відмітити, що чудовий результат не завжди залежить від дорого обладнання. Перш за все перед фахівцем стоїть завдання рівномірно на певній глибині розподілити фарбу. Машинка – це лише інструмент, дуже важливу роль відіграють професійні навички візажиста.
Види витратних матеріалів
Процедура перманентного макіяжу проводиться в декілька етапів. Ось наприклад татуаж брів починається з нанесення неінтенсивного контуру. Який заздалегідь погоджений із клієнтом. Після чого тон можна зробити інтенсивнішим. Завдяки поетапному нанесенню досягається потрібний колір. По закінченню процедури шкіра клієнта обробляється відповідним кремом, який її захищає від впливу подразників.
Як ви вже встигли зрозуміти, що для нанесення татуажу не достатньо однієї тату машинки. В процесі процедури використовується велика кількість витратних матеріалів. А саме:
· Голка, від її якості залежить результат процедури.
· Фломастер для ескізу.
· Пінцет необхідний для коригування форми брів.
· Післяпроцедурний крем, що знімає почервоніння та набряки.
· Ковпачки для пігменту.
· Анестетик.
· Дезінфекційні засоби.
Як обрати?
Самим споживаним інструментом вважається голка. Це чим безпосередньо наноситься перманентний макіяж. Вони існують різних видів. Всі голки одна від одної відрізняються формою вістря, діаметром, типом заточки. Кожен тип голки індивідуально підходить до певної техніки нанесення. Наприклад, двухзубцовими голками роблять контур. А на п’ять зубців ідеально підходять для швидкого розтушування.
Стосовно пігментів, вони також відрізняються один від одного за кольором та складом. Для перманентного макіяжу у більшості випадків використовують гліцеринові барвники. Тому що вони дуже швидко проникають на необхідну глибину та добре закріпляються в клітинах.