До вибору умивальника в ванну кімнату потрібно підходити максимально відповідально. Один з основоположних критеріїв вибору — матеріал виготовлення. Який краще, спробуємо розібратися в нашій статті.

Фаянс

Керамічна раковина — це популярний і доступний за вартістю варіант. На такий умивальник Церсаніт ціна починається від 500 гривень і варіюється в залежності від форми і розмірів.

Фаянс практичний матеріал. Він не боїться впливу мийних засобів, кислот, температурних перепадів води. За ним також просто доглядати.

Правда, з часом матеріал зношується. На ньому з'являються тріщини, які псують зовнішній вигляд сантехніки.

Фарфор

Фарфорова раковина — одне з кращих рішень для ванної кімнати. Фарфор отримують з глини, яку обпалюють в печі під впливом високих температур. Виглядає така раковина красиво і естетично. Однак дорогий зовнішній вигляд — це далеко не всі її переваги. До інших можна віднести:

  • екологічність;

  • простота в догляді;

  • стійкість до впливу хімічних засобів;

  • висока міцність;

  • гігієнічність.

Однак є й деякі недоліки. Головний з них — велика вага. Раковині потрібна надійна опора.

Скло

Тим, хто хоче привнести родзинку в інтер'єр, сподобається скляна раковина. Її можна зустріти в будинках з дорогим ремонтом в стилі хай-тек або мінімалізм. Вона надає легкості простору і візуально робить приміщення трохи ширше.

Для виробництва такої раковини використовується загартоване скло. Воно має товщину від 15 міліметрів, тому щоб розбити його, доведеться докласти зусиль. Середній експлуатаційний термін раковини становить 20 років, але за умови дбайливого ставлення.

Скляний умивальник не практичний у використанні. На ньому помітні усі забруднення. Тому доведеться постійно мити його, щоб підтримувати його естетичний зовнішній вигляд.

Натуральний камінь

Раковини також виготовляють з мармуру або граніту. Такі вироби мають унікальний дизайн, адже в природі неможливо зустріти два камені з однаковим малюнком. Також раковини з каменю дарують відчуття гармонії та єднання з природою, вони точно сподобаються шанувальникам екопродукції.

Камінь є дуже міцним матеріалом. Він не тріскається і не розшаровується, ні накопичує бруд і бактерії.

Правда, за всі ці переваги доведеться заплатити. Вартість кам'яних раковин починається від 7 000 гривень. До мінусів також можна віднести велику вагу конструкції, яка ускладнює її монтаж.

Раковини і сантехніка від компанії Cersanit

Компанія Cersanit є лідером на ринку сантехнічних виробів. Вона пропонує споживачам великий вибір товарів. В її каталозі за посиланням https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/instalacijni-sistemi-ta-knopki/tip-produktu-instalacijni-sistemi/ є інсталяційні системи, душові кабіни, ванни, унітази, меблі та багато іншого.

Продукція має відмінну якість. Це підтверджено європейськими сертифікатами. Також покупці отримують гарантію, термін дії якої становить від 2-х років.