В системі економічних відносин між державою та юридичними чи фізичними особами, різними фінансовими інституціями, і між країнами, створюються, накопичуються та розподіляються грошові кошти. Трейдер є спеціалістом в цій фінансовій сфері. По суті, він заробляє на різниці курсів національних валют, купівлі та продажу акцій, облігацій, та інших активів.

Щоб отримувати прибуток в цій сфері, треба оволодіти фінансовою грамотою, уміти вичитувати графіки на ціни акцій і валют, слідкувати та бути обізнаним курсом євро до гривні, та всю цю інформацію правильно інтерпретувати. В цьому випадку є багато шансів провести вигідні угоди зі значним прибутком.

Діяльність трейдерів

Одним із прибуткових та реальних інструментів в світовій економіці є інвестиційні фонди. Вони накопичують кошти приватних чи комерційних інвесторів, та довіряють розпорядництво ними управляючому. Цей інструмент на даний час є найефективнішим для збереження та накопичення заощаджень, а також дає можливості для примноження коштів. Приватні, або гейдж фонди, наймають на роботу спеціалістів для торгівлі капіталами такої фінансової установи. Інституціональні трейдери окремо від фіксованої зарплатні, отримують ще й відсоток від проведеної ним прибуткової оборудки. Стратегії торгівлі власне вибирає сам фінансист. До таких методів відносять:

  • Торги на основі механічної торгової системи ― спеціальної програми, що видає всю необхідну інформацію для аналізу. Рішення приймається людиною, а можна і цю функцію довірити фінансовому софту.
  • За допомогою технічного аналізу вираховуються чарти для виділення трендів, що дає можливість прогнозувати ціни.
  • Фундаментальний аналіз має ряд складних методів прогнозування тенденцій ринку, та заснований на вивченні фінансової інформації.

Висновок

Багато трейдерів вважають за краще діяти інтуїтивно, або комбінують цей метод з другими вище перерахованими. Якщо трейдер керує своїм власним капіталом, то головне, щоб ризики не перевищували можливий прибуток.