Встановити імплантат та відразу закріпити на ньому коронку можна в різних способах імплантації. У всіх випадках імплантації пацієнту спочатку роблять знімок-томограму, щоб оцінити стан зуба та обсяг кісткової тканини, після цього лікар може вибрати оптимальний метод лікування. Всі методи імплантації, які проводить зубна клініка Львів, виконуються під місцевою анестезією.

Класична одно етапна імплантація

Це спосіб, при якому титановий імплантат поміщають в лунку відразу після видалення зуба. Всього один візит до лікаря вміщує видалення та імплантацію, тому дану методику називають одно етапною. Найчастіше вона використовується для поодиноких реставрацій при серйозних пошкодженнях зубів в зоні посмішки. Весь процес займає один-два дня, в залежності від типу обраної тимчасової коронки.

На першому етапі видаляють зуб. Для одно етапної імплантації дуже важливо, щоб видалення зуба пройшло безпосередньо перед установкою імплантату. Якщо зуб був вилучений раніше, то доведеться чекати, поки лунка заживе, і кісткова тканина в ній відновиться. Видаляти зуб необхідно дуже акуратно, без додаткового пошкодження навколишньої кістки, інакше це може утруднити приживлення.

На другому етапі відбувається установка титанового імплантату в утворену лунку, яку лікар при необхідності може заповнити кістковим матеріалом для додаткової фіксації. На встановлений імплантат відразу нагвинчують перехідник, а на нього – коронку.

Відмінною особливістю способу імплантації All-on-6, є додаткові імплантати в бічних відділах щелепи. Завдяки цьому жувальне навантаження розподіляється більш рівномірно. Бічні імплантати встановлюють під кутом, разом зі спеціальними перехідниками. Деякі фірми пропонують спеціальні довгі виличні елементи - вони використовуються на верхній щелепі. Метод All-on-6 використовується при середньому та середньо-високому ступені атрофії кісткової тканини, а в іншому дуже схожий на методику All-on-4.

Показання та протипоказання до імплантації зубів c негайним навантаженням

Показання для одно етапної імплантації:

  • пошкодження зуба з перспективою видалення (класична одно етапна імплантація);
  • відсутність кількох зубів в ряду (базальна імплантація);
  • повна відсутність зубів (базальна імплантація, All-on-4, All-on-6).

Протипоказання можуть бути абсолютними та відносними. Так, пацієнту не вийде провести одно етапну імплантацію при:

  • віці молодше 18 років (поки організм росте);
  • злоякісних новоутвореннях;
  • серйозних хворобах крові.