Одним з найбільш результативних способів медичного обстеження, є мрт томограф або магнітно-резонансна томографія, що дає можливість знайти найбільш точну інформацію про:
- особливості анатомії людського організму,
- внутрішніх органів,
- ендокринної системи,
- а також збудливості тканин.
Можливість точно визначити місце розвитку паталогічного процесу і обсягу пошкоджень, стає основною перевагою процедури МРТ, при виявленні злоякісних пухлин і обстеження судин.
Що вдає із себе МРТ?
Магнітно резонансний томограф – це винятковий шанс отримати найточніші пошарові зображення, області організму, яка досліджується. Процедура МРТ полягає в стимулюванні електромагнітних хвиль. Утворюється значне магнітне поле, в яке поміщається пацієнт (або частина тіла). Потім фіксується зворотний електромагнітний сигнал, що надходить від людського організму на комп'ютер. В результаті вибудовується зображення.
Магнітно-резонансний томограф, є апаратом, що дає можливість досягти эффективнейшего діагностування, визначити метаморфози у функціонуванні організму і здійснити найвища, по точності, зображення досліджуваних органів, яке дає результати, на порядок вище, ніж рентген, комп'ютерна томографія або УЗД.
МРТ дає можливість виявити онкологічні захворювання і перелік інших не менш небезпечних хвороб, а також заміряти швидкість кровотоку і перебіг спинномозкової рідини.
Апарат МРТ дає можливість сприяти незмінному стану магнетизму в тілі людини, при його розміщенні всередині пристрою.
В результаті чого, він здійснює:
- стимулювання організму за допомогою електромагнітних хвиль, допомагаючи зміні стабільної спрямованості налаштованих частинок;
- призупинення електромагнітних хвиль і фіксацію тих же випромінювань, з боку людського організму;
- оброблення прийнятого сигналу і перебудова його в картинку (зображення).
МРТ зображення
За основу функціонування МРТ, узятий ЯМР принцип, з послідовним обробленням інформації, спеціалізованими програмами.
Підсумкове зображення – це зовсім не фотографія або фото-негатив досліджуваної частини тіла або органу. Радіосигнали перетворюються в високоякісне зображення зрізу людського організму, на екрані монітора. Лікарі бачать органи в розрізі.
Магнітно-резонансна томографія, є більш точним і надійним методом діагностування, ніж КТ (комп'ютерна томографія), адже при МРТ не здійснюється застосування іонізуючого випромінювання, навпаки, застосовуються абсолютно нешкідливі для організму електромагнітні хвилі.