Найпоширенішою проблемою, яка може виникнути в ноутбуці, є забруднення внутрішніх комплектуючих пилом, шерстю і волоссям. Однією з ознак забруднення ноутбука, є те, що техніка втрачає в продуктивності, періодично вимикається або перезавантажується. Повільна робота ноутбука обумовлена тим, що пил потрапляє на вентилятор. В результаті, система охолодження перестає функціонувати належним чином. Для того щоб процесор і материнська плата не згоріли і його не довелося нести в майстерню, де проводять ремонт ноутбуків, спрацьовує система захисту, яка вимикає і перезавантажує пристрій. Рішенням цієї проблеми буде виконання процедури чищення ноутбука і заміни термопасти.

Після виконання процедури, ноутбук повертається власнику. Важливо, щоб сервісний центр надавав гарантії на роботу.

Варто відзначити, що чистка ноутбука – це типова процедура, яка не вимагає особливої підготовки. Як правило, виконується чистка ноутбуків абсолютно всіх виробників, які представлені на вітчизняному ринку. Під час виконання робіт, важливо, щоб майстер не тільки прибрав пил, який потрапив в корпус, але і виконував чистку кулера і радіатора. Професійний майстер також проведе заміну термопасти. Після закінчення всіх робіт, ноутбук збирається і діагностується.

Отже, перерахуємо найбільш популярні види несправностей і спробуємо порадити як цих несправностей можна уникнути:

1. Несправна (або забруднена) система охолодження ноутбука. Багато власників ноутбуків не підозрюють про те, що ноутбук потрібно періодично чистити від пилу, а також не здогадуються про те, що при експлуатації ноутбука не потрібно закривати його вентиляційні отвори.

2. Потрапляння до ноутбуку рідини (чай, кава, напої тощо). Постарайтеся не ставити поруч з ноутбуком посуд з рідиною, оскільки потрапляння в ноутбук рідини в кращому випадку може призвести до залипання кнопок на клавіатурі, а в гіршому випадку – до поломки материнської плати.

3. Механічне пошкодження дисплея. Часто користувачі ноутбуків кладуть на клавіатуру який-небудь сторонній предмет (флешку, ручку, олівець тощо), а потім забувають про це і намагаються закрити кришку ноутбука. Є й інші варіанти – ноутбуки випускають з рук, сідають на нього або ставлять на нього важкі предмети.

4. Поломка четверта – пошкодження роз'ємів. Ця поломка також пов'язана з неакуратним поводженням з ноутбуком. Якщо при вставленні або вийманні пристроїв з роз'ємів користувач докладає великі зусилля, роз'єми (навіть на самих міцних ноутбуках) мають тенденцію ламатися. Також причиною поломки може стати забута в порту USB флешка або затиснутий якимось стороннім предметом роз'єм живлення, а також незакритий лоток оптичного приводу.

Сервісний центр RebootService пропонує послуги чистки ноутбука всіх марок: Asus, Acer, Apple, Fujitsu-Siemens, HP, Samsung, Toshiba, Compaq, MSI, DELL, Lenovo. Детальніше на сайті reboot-service.com.ua