До дня рятувальника, який вся Україна відзначає 17 вересня, у Полтаві відбулося свято, під час якого молоде покоління приміряло на себе роль пожежників, рятувальників і вибухотехніків.
На площі біля Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».
Під час заходу полтавські школярі могли не лише ознайомитися з технікою та засобами, якими щоденно користуються рятувальники, а й самим спробувати приміряти нас себе їх роль.
Дітлахи на швидкість одягали спец костюм, та перетягували гідравлічний шланг, за що отримували подарунки. Крім того, всі бажаючі мали змогу перевірити свою ерудованість з питань безпеки життєдіяльності.
Полтавські рятувальники на прикладі реальної техніки познайомили школярів з тактико-технічними характеристиками спеціальних та пожежних автомобілів, бойового спорядження та технічного обладнання.
Школярі з задоволенням і великою цікавість приміряли спорядження рятувальників: каски, бронежилети та костюми та знайомилися з принципом роботи вогнегасників. Наостанок провели конкурс малюнків на асфальті.