«Дембельський акорд» Мамая: громада проти забудовників

Днями біля будинку за адресою бул. Б. Хмельницького, 3 забудовники огородили територію для зведення начебто кондитерського магазину. Місцеві жителі категорично проти нового закладу. 2 липня депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота, громада та забудовник намагалися вирішити конфлікт на загальних зборах.

Усе почалося, коли мешканці мікрорайону Левада побачили, як хтось обгородив ділянку землі на пустирі металевою огорожею. При цьому на паркані не було будівельного паспорта. Лише згодом люди дізналися, що на цьому місці начебто планують збудувати кондитерську лавку.

Жителів обурив факт, що міська влада дала дозвіл на будівництво. Адже і так тут знаходяться декілька супермаркетів. Замість парку знову хочуть наставити магазинів. До того ж, де поставлять один кіоск – там не забариться і інший, і місце, на якому громада хотіла розбити парк, перетвориться на іще один ринок. Тому вони знесли частину паркану. Але забудовник полагодив його і приставив до обгородженого пустирю охорону.

Знесений паркан (1)

Олександр Шамота прийшов на зустріч із людьми, щоб допомогти мешканцям вирішити болюче питання. Туди ж прийшов і представник забудовника, який назвався Андрієм та повідомив, що має усі необхідні документи на зведення споруди іще із 2013 року. Чоловік заявив про те, що, попри думку громади, припиняти будівництво не збирається.

В Полтаві земельну ділянку можна взяти лише з дозволу Мамая, попередньо занісши йому хабаря. Найкращі ж ділянки отримує лише одна людина – Ірина Климко, пасербиця міського голови. Один раз мер уже попався через неї, отримавши судову справу по корупції. Але Олександра Федоровича вже не виправити – він прагне максимально награбувати до кінця свого мерства, тому роздає землю в Полтаві направо і наліво.

Окрім того, він буде відстоювати цю територію на черговій сесії міськради і закликає усіх небайдужих прийти та підтримати його.

Олександр Шамота

– Я обов’язково на наступній сесії міської ради винесу питання відміни даного рішення про виділення земельної ділянки, – коментує Олександр Шамота. – Адже воно суперечить постанові Кабінету Міністрів про розміщення подібних архітектурних форм, які мають не перевищувати площу в 30 квадратних метрів. А дана споруда матиме площу 120 квадратних метрів, тобто у чотири разі більше.

Прес-служба «Партії простих людей»