Ситуацію в регіоні дослідив Станіслав Цись – голова комісії з питань законності і правопорядку Громадської ради при Полтавській обласній раді.
«Саме в Полтавській області видобувають значну частину українського газу. Тут знаходяться найродючіші в світі чорноземи. На території області функціонують такі важливі для економіки підприємства як Комсомольський ГОК, Кременчуцький НПЗ, Крюківський вагонобудівний завод. Тим більш дивним видається те, з якою легкістю представники нової влади віддали Полтавщину в руки колишніх «регіоналів», - повідомляє блогер і громадський активіст.
Станіслав Цись склав список тих, хто в минулому був членом Партії регіонів і через рік після Революції гідності залишається при владі:
- Голова Держфінінспекції в Полтавській області – Михайло Кривошей, депутат Полтавської обласної ради вір Партії регіонів.
- Керівник Антимонопольного комітету в Полтавській області – Володимир Онищенко, депутат Полтавської обласної ради від Партії регіонів.
- Начальник Державної казначейської служби в Полтавській області – Олег Чепурний, призначений на посаду владою Януковича 2011 року.
- Керівник відділу сім’ї та молоді Полтавської ОДА – Наталія Шкоденко, фігурант антикорупційних розслідувань, людина Олександра Удовіченка.
- В.о. голови департаменту економрозвитку Дмитро Орлов та ще з десяток керівників департаментів облдержадміністрації. Усі дісталися нинішньому голові ОДА, «фронтовику» В. Головку у спадок від «регіонала» Удовіченка.
- Виконуючий обов’язки голови Полтавської РДА – Олександр Іваніна, депутат Полтавської обласної ради від Партії регіонів. Фігурант антикорупційних розслідувань, який підозрюється активістами у розтраті бюджетних коштів на суму близько пів мільйона гривень, після Майдану пішов на підвищення.