На другому місці серед назв вулиць обласного центру у запитах на картах «Яндекс», пов’язаних з геопошуком, знаходиться вулиця Жовтнева.
Кожен двадцятий запит українців до «Яндекса» пов'язаний з пошуком геоінформації. До неї входить інформація про вулиці, маршрути та об’єкти, якими цікавляться туристи та гості міста.
Як розповіли на спеціальній прес-конференції представники IT-компанії, останнім часом полтавці активно шукають адреса будівель чи споруд на головних вулицях міста.
- Наприклад у липні 1,43% з частки від усіх запитів, пов’язаних з геопошуком у місті, припало на вулицю Фрунзе. Трішки менший результат мала вулиця Жовтнева (0,95%), - розповів на спеціальній прес-конференції представник «Яндексу» Іван Леонтьєв.
Повні результати за липень мають наступний вигляд:
- вул. Фрунзе – 1,43%;
- вул. Жовтнева – 0,95%;
- вул. Шевченка – 0,64%;
- вул. Леніна – 0,43;
- вул. Пушкіна – 0,41.
До речі, щотижня жителі Полтавщини задають у Інтернеті 4,5 мільйонів запитів.