Вчора у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбулася зустріч зі свідком Нюрнберзького процесу над нацизмом - Йосифом Гофманом "Рукотворне пекло ХХ століття".
Присутні на заході мали змогу ближче познайомитися з останнім живим свідком Нюрнберзького процесу, отримали відповіді на свої запитання та ознайомилися з останньою книгою Й. Гофмана “Надеюсь, верую, сражаюсь!..». Під час заходу гості переглянули фільм «Повернення в Нюрнберг», який став результатом поїздки автора на урочистості з нагоди 65-ї річниці початку Нюрнберзького процесу.
У зустрічі взяли участь вчителі-історики, студенти Полтавського технікуму харчових технологій та всі бажаючі. Доповненням заходу була книжкова виставка «Пам’ять, стій! Зупинись на хвилинку, серце, замри!».