Дитяча благодійність починається у Полтаві

  Представники шкільного самоврядування Полтавської ЗОШ №4 оголосили акцію «Діти – дітям», в рамках якої збирали канцтовари для потреб дитячого центру денного перебування для ВІЛ-інфікованих дітей «Ти найкращий!» БА «Світло надії».

Для 4-ї школи м.Полтава організація різноманітних акцій, в тому числі – благодійних не в новинку. Протягом останнього місяця, розповідає заступник директора із виховної роботи Полтавської ЗОШ №4 Анна Ханжин, під егідою лідерів шкільного самоврядування оголосили про збір канцтоварів для ВІЛ-позитивних дітей. «Що мені приємно – це ініціатива самих дітей. Вони пропонують, організовують збір, самостійно активізують всю школу, таким чином піклуються про ВІЛ-інфікованих дітей, вони небайдужі», – говорить Анна Ханжин. Самі активісти діляться враженнями: запропонована ініціатива була підтримана практично всіма учнями школи. Олена, учениця Полтавської ЗОШ №4: «Ми з нашим класом організували акцію, потім розповіли про неї іншим. До нас приєднались всі класи. Найбільше із канцтоварів ми назбирали зошитів».

Співпраця активістів 4-ї школи із БА «Світло надії» триває із минулого року. Спочатку учні організували збір коштів для придбання ліків для ВІЛ-інфікованих дітей. Спільними зусиллями тоді зібрали тисячу гривень. Наступною допомогою від активістів ЗОШ був збір іграшок, які стали лотами для проведення благодійного аукціону 19-го травня (до Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу). В рамках зустрічі із активістами 4-ї школи благодійники також відзвітували за використані кошти, як витрачались з метою надання адресної допомоги для клієнтів Центру «Ти найкращий!» – придбання медикаментів, вітамінних наборів, тощо.

«Мене радує те, що ці діти вважають, що це – частина їх життя. Це – нове покоління. Це – яскрава відповідь тому, що говорять «молодь у нас зіпсована». Вони показують свою небайдужу позицію вже починаючи із юного віку», – зазначив Сергій Жук, заступник виконавчого директора БА «Світло надії».

Презентовані канцтовари стануть у нагоді під час проведення ігрових і розвиваючих вправ, по яким із маленькими клієнтами центру працюють психологи та соціальні працівники. Це, у свою чергу, дозволить розвивати дрібну моторику рук, що найбільш актуально для малечі дошкільного віку.