За інформацією відділення №1 (Подільський район) Полтавського районного управління поліції, неповнолітній пішов з дому 20 лютого близько 16-ї години.
Про це повідомили у поліції Полтавщини.
Прикмети зниклого: зріст 185 см, худорлявої статури, волосся коротке пофарбоване у світлий колір, очі світлі.
На момент зникнення юнак був одягнений у пальто темно-сірого кольору, чорну в’язану шапку, джинси та чорні черевики. Особлива прикмета – проколоте ліве вухо.
Із собою юнак може мати декоративну домашню тваринку – білого щура.
Якщо вам відома інформація, яка допоможе пришвидшити розшук неповнолітнього, повідомте її до відділення поліції №1 за телефонами: 095-917-00-73; 066-395-86-80, 066-679-44-39, 066-495-60-99 або за номером 102.
ОНОВЛЕНО. Як повідомили в Полтавському райуправлінні поліції, юнак сам вийшов на зв’язок. На щастя, з ним все гаразд.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.