Педагоги з Полтавщини готуються до проведення «Олімпіади креативності»

Вчителі, які відвідали захід. Фото: пресслужба Полтавської ОВА

У Полтаві провели навчальний тренінг з підготовки тренерів команд у межах міжнародної освітньої програми DESTINATION IMAGINATION «Розвиток креативного потенціалу педагога». Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

Захід зібрав креативних педагогів із багатьох куточків України, зокрема із Полтави, Києва, Харкова, Тернополя, Охтирки, Кременчука, Лубен, Горішніх Плавнів, Решетилівки та інших.

Тренінг провели в Національному музеї-заповіднику М. В. Гоголя (керівник Лідія Єнко) та об’єднав педагогів з усієї України, які прагнуть пізнати освітні засади міжнародної програми DI. У процесі роботи представники НЦ МАН України Оксана Мережинська та Альона Івженко ознайомили учасників тренінгу з унікальністю цієї програми, її складовими, умовами участі, секретами ефективного командоутворення.

Цінно, що учасники отримали практичний досвід щодо створення та застосування креативних рішень під час моделювання командних і миттєвих викликів, працювали в групах, аналізували реальні приклади креативних проєктів та розробляли власні підходи до вирішення нестандартних завдань.

Тренінг відзначився активною участю вчителів, що вкотре підкреслює зацікавленість педагогічної спільноти у розвитку творчого потенціалу українських школярів. Завдяки спільній роботі учителі отримали ґрунтовні знання щодо інтерактивних форм навчання та технологій для роботи з командою.

Завершився навчальний тренінг вечірньою інтерактивною етноекскурсією, зорганізованою працівниками Національного музею-заповіднику М. В. Гоголя. Учасники дійства мали унікальну можливість зануритися в атмосферу ХІХ століття та доторкнутися до життя й творчості видатного українського письменника.

Під час екскурсії відвідувачі не лише оглянули автентичні кімнати садиби, де минуло дитинство Гоголя, а й стали свідками його життєвих миттєвостей, які були відтворені акторами. Кожен гість міг відчути себе частиною тієї епохи, коли творилися безсмертні шедеври, такі як «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Майська ніч» та інші.

Екскурсія супроводжувалася цікавими історичними розповідями про родину Гоголя, його творчий шлях та вплив Полтавщини на його літературну спадщину. Живі інтерпретації сцен із творів письменника створили особливу атмосферу, де кожен зміг глибше пізнати внутрішній світ автора і його невичерпну любов до української культури.

Його ініціював Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА.

Нагадаємо, у Полтаві всі працівники освіти отримають премію до Дня вчителя.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Новини компаній
16:46, Сьогодні