Дві бронзи та одне срібло: троє спортсменів із Полтавщини вибороли медалі на Паралімпіаді у Парижі

Колаж 0532.ua

Вже троє спортсменів з Полтавщини здобули медалі на Паралімпіаді у Парижі. Володимир Пономаренко, Ярослав Денисенко і Євгеній Богодайко вибороли срібну й бронзові медалі.

Про повідомив голова Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Плавець Євгеній Богодайко ставбронзовим призером цьогорічних Паралімпійських ігор. Спортсмен подолав дистанцію 200 метрів комплексним стилем (клас SM7).

Плавець Ярослав Денисенкоздобув на Паралімпійських іграх бронзову медаль для України. Спортсмен фінішував третім на дистанції 100 метрів, на спині у класі S12.

Володимир Пономаренковиборов срібну медаль. Спортсмен виступав у класі F12 та посів друге місце у штовханні ядра з результатом 16,12 м.

Нагадаємо, на Паралімпійських іграх 2024 Україну будуть представляти 18 спортсменів із Полтавщини.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.