Координаторка ветеранського простору «Плюс Плюс Полтава» Юліана Линник представила сьогодні звіт про його діяльність. Простір діє на базі Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г Короленка та продовжує активно підтримувати ветеранську спільноту.
Від індивідуальних консультацій до надсучасних проєктів: ветеранський простір «Плюс Плюс Полтава» підбив підсумки за рік діяльності
Простір, як партнер Veteran Hub, розпочав свою роботу в жовтні 2021 року, але вже у 2022 році був змушений релокуватися через повномасштабне вторгнення Росії. Попри втрату кількох ветеранських просторів у мережі, команда «Плюс Плюс Полтава» змогла відновити роботу. Завдяки підтримці педагогічного університету, вони знову почали діяти, хоч і з маленького куточка в бібліотечному холі, а у подальшому і створили відокремлений вмебльований простір, у чому їм допомогла команда з ПРООН.
Головне про сьогоднішній звіт:
Протягом своєї діяльності ветеранський простір Плюс Плюс Полтава прийняв 5 846 відвідувачів, з яких 2 030 осіб належать до цільової аудиторії — ветеранів та їхніх родин. «Ми щомісяця звітуємо і фіксуємо кількість відвідувачів. На сьогодні цільова аудиторія становить 2 030 осіб», — зазначила Юліана Линник.
Юліана підкреслила, що інституційна спроможність простору базується завдяки трьом ключовим партнерам: БО БФ Veteran Hub, Полтавському національному педагогічному університету та UNDP в Україні. Ця співпраця створює умови для реінтеграції ветеранів та їхньої адаптації до нових реалій.
Серед основних досягнень простору — 1 473 індивідуальні консультації, надані з моменту його відкриття. Простір також активно співпрацює з різними організаціями, які зорієнтовані на впровадження ветеранських політик в Україні.
Впродовж цього року ветеранський простір «Плюс Плюс Полтава» активно надавав та продовжує надавати послуги для ветеранської спільноти.
Одним із найважливіших проєктів ветеранського простору стало створення у партнерстві з телекомпанією PTV серії відеороликів про реінтеграцію ветеранів у громади. Окрім цього, були проведені фасилітаційні та стратегічні сесії в громадах, спрямовані на впровадження ветеранських політик. Варто також відзначити спільний з ПВК соціальний проєкт - «Гідне повернення в український стрій», який мав на меті підтримку засуджених ветеранів у їхньому поверненні до суспільства.
Координаторка простору також додала, що команда центру для ветеранів особливу увагу приділяє студентам, чиї батьки зараз служать у Збройних Силах України, і активно працює над формуванням патріотичної свідомості та національної ідентичності серед молоді.
Нагадаємо, що очільниця Полтави підбила підсумки роботи за рік.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.