Полтавці отримали перше місце на всеукраїнському фестивалі танцю (ФОТО, ВІДЕО)

Учасники фестивалю танцю. Фото: 0532.ua

У театрі ім. Старицького у Хмельницькому триває триденний всеукраїнський фестиваль соціальних танців, організований місцевим танцювальним клубом "BachaTeamo". Учасники полтавської школи танців "DreamDance" продемонстрували свої вміння й отримали призові місця з різних категорій.

На заході всього налічувалося більше 300 людей. Це ,крім учасників танцювального конкурсу,ще й ті поціновувавчі соціальних танців,що приїхали на майстер-класи. У фестивалі взяли участь 168 конкурсантів. Крім учасників з Хмельниччини, сюди також приїхали танцюристи з Полтави, Харкова, Одеси, Вінниці, Дніпра та майже всіх обласних центрів. Вони продемонстрували свої вміння, отримали відповідні нагороди та відвідали майстер-класи відомих майстрів соціальних танців України.

Полтавці отримали перше місце на всеукраїнському фестивалі танцю (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Полтавці отримали перше місце на всеукраїнському фестивалі танцю (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Керівник полтавської школи танців "DreamDance" Сергій Яроха разом зі своєю вихованкою Катериною Путрею підкорили Хмельницький на всеукраїнському фестивалі соціальних танців.

Вони отримали перше місце на конкурсі з хореографічним номером "Україна – наш дім" в категорії "дует". А інші учасники полтавської школи танців "DreamDance" - перші, другі, треті місця у категорії "початківці". 

За словами Сергія, цей виступ насамперед повинен нагадати людям про те, що в Україні триває війна і ми повинні згуртуватися, аби наблизити українську перемогу і знищити ворога.

Танець був виконаний з рисами чуттєвої і романтичної бачати під пісню «У мене немає дому» від українського гурту «Один в каноє». Цей номер вразив усіх присутніх своєю віртуозністю та емоційністю. 

Нагадаємо, що на сцені ЦКД пройшов гумористичний фестиваль "Ліга Сміху".

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.