Бійці спецпризначення об'єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють» понад рік звільняють українські території від окупантів. Наразі «Лють» шукає вмотивованих бійців на різні посади.
Про це під час зустрічі з журналістами 22-го лютого повідомили на брифінгу представники об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».
До основних завдань штурмової бригади «Лють» входять:
- ведення бойових дій;
- проведення штурмових дій;
- знешкодження диверсійно-розвідувальних груп;
- виконання інших завдань із застосуванням будь-яких видів зброї.
У зв'язку із розширенням бригади потребуються такі фахівці:
- оператори БпЛА;
- штурмовики;
- медики;
- інструктора;
- сапери;
- мінометники та механіки-водії різних броньових технік.
Цей підрозділ є альтернативною службою в ЗСУ, бо після завершення воєнного стану кожен працівник може залишитись в лавах національного підрозділу, каже Дмитро Хміль, заступника командира полку.
«Саме через це потрапити до нас трішки складно, адже після війни людина матиме роботу, професію і служитиме в поліції. Грошове забезпечення для бійців розпочинається близько із 29 тисяч гривень. Є також доплата у розмірі 10-ти тисяч гривень, а після виїзду на бойові завдання ми ще додатково отримуємо 100 тисяч гривень. Крім того, на відрядження кожному бійця видають добові кошти. Ну і як бонус один раз на рік можна ще отримати додаткові виплати», — говорить Хміль.
Чоловік також додає, що їхні бійці можуть навчатися у вищих навчальних закладах МВС, а професійна підготовка відбувається за міжнародними стандартами в інших країнах, де з відповідними фахівцями опановують новий досвід.
Також він запевнив, що поліція воює разом із силами Збройних Сил України.
«З приводу того, що поліція не воює – це міф. Вона воює пліч-о-пліч з силами ЗСУ. Наша бригада неодноразово звільняла більшість території на Харківському напрямку», - продовжує заступник командира полку управління поліції штурмової бригади «Лють».
Як зазначає старший лейтенант поліції Олег Возний, щоб стати частиною штурмової бригади «Лють» треба заповнити електронну заяву на сайті nabir.np.gov.ua і подати туди необхідні документи.
Він додає, що після цього кандидат має пройти військово-лікарняну комісію (ВЛК), тестування на знання Конституції України, законів про національну поліцію та запобігання корупції. Також буде перевірка на фізичну витривалість.
«Якщо ви нам підходите, ви пройдете. Потім ви проходите психологічне тестування і співбесіду з поліцейською комісією. Це приблизно триває 20-40 днів. Далі вас відправлять на підготовку, яка триватиме 14 днів. Після цього ви потрапите вже в наш великий колектив. І там перед бойовим залученням 65 днів займатимемося базовою підготовкою», — говорить Возний.
Для більш детальної інформації ви можете звернутися на гарячу лінію об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» за номером: 0-800-10-00-20.
Нагадаємо, що у Полтаві оголосили терміновий збір для сил Протиповітряної оборони міста.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.