Цього року Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка оголошує набір на освітні програми «Кризова психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та «Кризова психологія. Соціально-психологічна реабілітація» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 «Психологія».
Основною метою освітньої діяльності Університету за освітньо-професійною програмою «Кризова психологія» є: підготовка фахівців з психології, що володіють компетентностями, достатніми для продукування ідей, розв’язання комплексних проблем практичного психолога та здійснюють професійну діяльність в особливих (екстремальних та кризових) умовах.
Посади, які можна обіймати, опанувавши освітньо-професійну програму «Кризова психологія»:
- практичний психолог;
- агенти із зайнятості й трудових контрактів;
- адміністративний помічник; інспектор з кадрів;
- організатор з персоналу;
- фахівець з найму робочої сили;
- помічники керівників підприємств, установ та організацій;
- фахівець з вирішення конфліктів (побутова сфера); вихователь гуртожитку;
- вихователь професійно-технічного навчального закладу;
- вожатий;
- лаборант (освіта);
- черговий з режиму (у спеціальних та спеціалізованих закладах, центрах, школах, училищах, притулках тощо) та ін.
Метою освітньо-професійної програми «Кризова психологія. Соціально-психологічна реабілітація» буде підготовка фахівців з психології, здатних розв’язувати складні практичні задачі професійної діяльності (в екстремальних та кризових умовах), володіти інструментарієм соціально-психологічної реабілітації різних вікових категорій, здійснювати проведення наукових, інноваційних проєктних досліджень з урахуванням загальнолюдських цінностей та норм професійної етики психолога.
Посади, які можна обіймати, опанувавши освітньо-професійну програму «Кризова психологія. Соціально-психологічна реабілітація»:
- психолог;
- психолог-консультант;
- організаційний психолог;
- психолог в закладах освіти;
- психолог у позашкільних закладах;
- психолог у соціальних установах;
- головний психолог;
- викладач закладу вищої освіти;
- молодший науковий співробітник (психологія);
- практичний психолог.
Психологічна студія «Шлях до успіху» сприяє успішному професійному становленню висококваліфікованих фахівців. А найближчим часом планується відкриття надсучасної психологічної лабораторії. Налагоджена тісна співпраця з Інститутом психології імені Г. С. КостюкаНАПН України та іншими провідними установами і закладами освіти, що сприяє реалізації сучасних проєктів. А завдяки співпраці з іноземними партнерами студентам доступні програми взаємного обміну, участі у проєктах з міжнародної академічної мобільності.
Контактна інформація:
kafedrakrpsy@gmail.com
+38(095)817-74-85 (Атаманчук Ніна Михайлівна)
Детальна інформація на сайті університету: