Працівники поліції повідомили про підозру місцевому 54-річному чоловіку, який незаконно рубав дерева на території природно-заповідного фонду. Про це повідомили в Головному управління Національної поліції Полтавщини.
Чоловік вирубував дерева в урочищі «Вільшане», що належить до об’єктів природно-заповідного фонду України. За попередніми підрахунками, чоловік завдав державі збитків на суму близько мільйона гривень.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.
У разі визнання вини судом підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі.
За даним розслідується кримінальне провадження за частиною 3 статті 15 та частиною 3 статті 246 (Закінчений замах на здійснення незаконної порубки дерев у лісі, вчинений у заповідниках або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду), а також частиною 4 статті 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, якщо вони спричинили тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що на Полтавщині судитимуть підприємця, який вирубав дерев на суму чотири мільйони гривень.
Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.