На Полтавщині затримали юнака, що напав на пенсіонерку

13 квітня близько 16:20 до Лубенського районного відділу поліції надійшло повідомлення від старости села Литвяки, що на 81-річну місцеву мешканку скоєно розбійний напад. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції Полтавщини.

На територію приватного будинку потерпілої зайшов місцевий юнак, який раніше мав проблеми із законом, та наніс літній жінці тілесні ушкодження й заволодів її грошовими коштами. Після нападу правопорушник втік. Потерпілу госпіталізовано до Лубенської лікарні.

на полтавщині поліція затримала фігуранта розбійного нападу на жінку

20-річного фігуранта справи затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, що у Полтаві затримали 26-річного мотоцикліста, який на Соборності потрапив у ДТП, а потім напав на поліцейського.

Щоб стежити за актуальними новинами, підписуйтеся на наш Telegram.