У Полтаві сьогодні відкрили цікаву фотовиставку - перфоманс «Моє Я. Історії жінок, що надихають».
У Полтаві відкрилася фотовиставка-перфоманс «Моє Я. Історії жінок, що надихають»
У проекті взяли участь жінки з Полтави, Кременчука та Олександрії, які самореалізуються у політиці, бізнесі, та інших сферах життя.
Глядачі матимуть можливість прочитати про персональні секрети успіху і цінності кожної жінки-героїні та послухати аудіо розповідь від першої особи Проєкт реалізує ГО “Інша жінка” у партнерстві з ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр”.
- Метою проєкту є започаткування соціального діалогу щодо популяризації гендерної рівності та розширення економічних, владних можливостей жінок – кажуть організатори. Одна з учасниць – Оксана Деркач. « Дуже приємно взяти участь у виставці, яка розповідає про ділових та активних жінок з різних областей України. Потім виставку представлять у Харкові. І таким чином, виставка має на меті розповідати про успішних жінок. Які не бояться брати на себе відповідальність» - каже пані Оксана.
Нещодавно Оксана Деркач стала віце-Президентом палати місцевих влад Конгресу Ради Європи. Ми поцікавилися, у якому форматі буде проходити її робота.
- Якщо говорити, що двісті тисяч муніципалітетів із сорока семи країн Європи представлені у конгресі, до для Полтави це теж є дуже важливо. Вперше Полтава представлена у цьому органі. Як ми будемо працювати? Ми будемо популяризувати досягнення України. Я вже рік працюю, як представник. Брала участь у кількох проектах, розповідала про ті практики, які є в Україні. Мені важливо, що б Україну не тільки знали не тільки за якимись заїждженими речами. Хочу, що б всі знали – у нас є розумі і досягнення. Я говорила про наш електронний майданчик Прозорро, про Бюджет участі. Хочу, що би про нас знали як про людей, у яких є здібності і можливості. Що б Європа знала – ми поєднані, а не роз’єднані. Що для мне головне? Впливати на політичні рішення, які приймає конгрес. Звичайно, хочу доносити полтавцям значимість цього органу. Бо наше місцеве самоврядування почалося із хартії місцевого самоврядування, яка була прийнята якраз на рівні ради Європи. І якби не було цієї хартії, навряд чи ми б говорили про мешканців, як повноправних громадян – розповіла Оксана Деркач.
Наталія Каджая – лікарка – нарколог. Досить рідкісна спеціальність для жінки – стверджує пані Наталія:
- Мій найбільший успіх у моїх дітях. Але якщо говорити про професію – у мене надскладна професія, і вона вважається чоловічою. Але окрім цього, у мене в житті був надскладний період. Коли я хворіла, і була обмежена у рухах, і довго боролася за повноцінне існування. Життя непередбачуване. Але сьогодні, на даному перфоменсі я себе представила з професійного боку. Я нарколог. Це суто чоловіча спеціальність, де жінки стигматизовані. І я хочу показати, що я п’ятнадцять років керую надскладною клінікою, наркологічною. В мене все вийшло. Тому хочу довести своїм прикладом – жінка може обрати будь – яку спеціальність і стати у ній кращою. Хочу побажати кожній жінці: шукайте гармонію у самій собі. І це перш за все.
Виставка триватиме три тижні.
Раніше ми повідомляли, що до 8 листопада всі освітяни на Полтавщині мають вакцинуватися проти коронавірусу.
Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram