Поблизу Полтави створюють японський сад

Саме зараз найліпший час для закладення паркових зон в с. Мар'ївка, Рунівщина та Божківське – пишуть на сайті Новоселівської ОТГ. Пояснюють це так:

« Осіннє закладання саду має переваги над весняним. Передусім через те, що у цей час ґрунт ще теплий після спекотного літа й корені на новому місці ліпше приживаються. Позитивним є й те, що надземна частина деревець уже позбулася листя й зайве не випаровує вологу» .

Рунівщині почався процес закладення японського саду.

« Сформовані обриси майбутніх клумб, найближчими днями буде завезено камінь-бут для саду каменів. А сьогодні була висаджена перша черга дерев - це справжні сакури. Японська вишня росте досить швидко, і вже за два роки ці деревця будуть радувати всіх жителів та гостей буйним цвітом» - сказано у повідомленні.

Увага! 27 жовтня на Полтавщині перевірятимуть систему оповіщення