31-го липня неподалік від Полтави, у літо-парку «Сорочин Яр», вперше провели сімейний фестиваль «Іzоляція». На різноманітних локаціях, розташованих у одній із найбільш мальовничих місцин Полтавщини, організатори влаштували розваги для дітей та дорослих. Усе бачив та знімав кореспондент 0532.ua.
У Сорочиному Яру на Полтавщині вперше провели «Ізоляцію» - драйвовий фестиваль для усієї родини (ФОТО, ВІДЕО)
Найбільше ранні гості фестивалю приїхали до «Сорочиного Яру» вже на восьму. І змогли насолодитися заняттям з йоги у мальовничому енергетичному місці. А потім – оцінити ексклюзивні каву та чай Pecher’s від одного із організаторів фесту, Андрія Печериці.
Інші відвідувачі «Ізоляції» приїхали до літо-парку вже по обіді. Частина гостей дісталися фестивалю власними авто, для інших організатори влаштували безкоштовний трансфер із Полтави.
Зрештою, ті, хто іще не встиг придбати собі чотириколісного, могли придивитися сучасні та якісні авто, які презентували на фестивалі ще одні із числа спонсорів – «Полтава-Автосвіт». Цього разу можна було оцінити нові моделі «Ford»та «Volvo».
Вже на території фестивалю гості потрапляли у дбайливі руки організаторів. Які проводили короткий екскурс локаціями та розповідали про насичену програму першої «Ізоляції». Одразу із дороги гостям пропонували welcome-drink від компанії «Вина світу».
Далі можна було знайти на території ятки зі смачнючими крафтовими напоями та наїдками від генерального спонсора фестивалю «Vivat Провінція», яке очолює Максим Венгровський. Звісно, біля їх пива із власних броварень та неймовірних ковбасок можна було б затриматися надовго. А поруч іще ж розташовувалися м'ясні делікатеся від "Рульки", які просто ніяк не можна було оминути, не спробувавши.
Втім, якщо тільки пити та їсти, можна було пропустити усі розваги і активності «Ізоляції».
А їх на фестивалі вистачало. Можна було зібрати команду і зіграти у несправжню «війнушку» у локації «Лазертаг».
Можна було пограти у більш спокійні ігри на свіжому повітрі. Або відвідати майстер-клас із гончарства чи живопису.
Хтось віддавав перевагу спокійному та розслаблюючому відпочинку, а комусь хотілося драйву та енергії. Таким гостям ідеально підходили поїздки на квадроциклах. Тут були і складні траси, і запаморочливі краєвиди, і незабутні емоції від поїздки.
Після такого викиду адреналіну та енергії, звісно, хотілося попити. Тому дуже доречно, що просто на вході до локацій стояли кулери із водою ще одних друзів і спонсорів фесту - «Aqua Premium».
Якщо навіть прохолодна вода не допомагала освіжитися, можна було завітати до ще одних спонсорів «Ізоляції» і поласувати морозивом «Scandal». Але потрібно було бути дуже обережним, адже це не просто холодний пломбір, а перше алкогольне морозиво!
Зрештою, коли ставало вже зовсім спекотно, гості фестивалю могли охолодитися у кришталево чистих басейнах літо-парку, або здійснити освіжаючий спуск із водяної гірки. Емоцій тут вистачало і у дітей, і у дорослих.
До речі, про дітей. Про них на фестивалі усіляко турбувалися і займали їх розвагами, доки батьки могли розслаблятися і релаксувати. Звісно, усе краще – дітям. Наприклад, печиво від спонсорів – торгової марки «Pichkar». Але – не печивом єдиним. Із дітьми займалися конкурсами, танцями та розвагами професійні аніматори, які не давали маленьким підопічним занудьгувати ані на хвилину.
Дорослі, тим часом, теж не лише їли, пили та розслаблялися. Для них, приміром, організували тренінги із психології та самопізнання.
Хоча, звісно, аж занадто перенавантажувати гостей фестивалю не планували. Адже головна задача «Ізоляції» - повне відключення від проблем та турбот і отримання максимуму задоволення. Приміром, задоволення від танців та прослуховування якісної музики.
Для гостей фестивалю виступали Жанна Лтавська, гурт «Хештег», музичний бенд «Чужие мысли» та головний хедлайнер фестивалю – «Masazh».
Не роздивитися талант цих виконавців було просто неможливо, а якщо хтось відчував із цим складнощі, то йому неодмінно знадобиться запрошення від організаторів до офтальмологічного центру «IRIS». Звісно, із музичними смаками там розібратися не допоможуть, але зберегти чи відновити зір – абсолютно точно.
Концерт під відкритим небом ставав іще яскравішим, коли галявиною перед сценою заповнювали піною. У ній танцювали, її підкидали вгору, у неї пірнали з головою.
Завершився фестиваль яскравим та тривалим салютом, який розфарбував небо над Сорочиним Яром десятками різноманітних кольорів.
Певно, у цей момент організатори фесту відчували змішані почуття: сум – тому що перший фестиваль лишився у минулому і радість у передчутті того, що наступна «Ізоляція» стане іще кращою. А вона обов’язково буде!
Стежте за усіма новинами Полтави та області у нашому Telegram