На Полтавщині вдруге відбудеться культурно-гастрономічний фестиваль «Опішня Слива-фест»

Після річної перерви на Полтавщину повертаються розваги та фестивалі. Через пандемію коронавірусу минулого року чимало культурних заходів так і не відбулося. Але вже цієї осені на Полтавщині відбудеться ІІ-й культурно-гастрономічний фестиваль - «Опішня Слива-фест» 2021. Про це повідомили організатори фестивалю на сторінці у Фейсбук.

«Цілих два дні можна смачно та драйвово відпочити в Опішні! Буде неймовірно цікаво, весело та сливово! Ми готуємо масу сюрпризів та подарунків, тож налаштовуйте на своєму календарі 4-5 вересня для незабутнього відпочинку на «Опішня Слива-фест»! Нам є чим вас здивувати!», - сказано у повідомленні.

Початок заходу: 4 вересня

Місце: селище Опішня на стадіоні центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ім. О. Губаря (вул. Нова, 86а).

Також організатори запрошують полтавок взяти участь у конкурсі Міс «Опішня СливаФест».

«Агов, красуні, хто хоче взяти участь у конкурсі «Міс Опішня СливаФест» 2021? Долучайтеся вже зараз! Шукаємо учасниць від 16 років. Головний приз конкурсу – 15 000 грн», - повідомляють організатори.

Читайте також: Полтавців запрошують на етнофестиваль «Під дідовими липами»

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави та області у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram