Трагедія сталася вчора увечері. Служба “103” отримала виклик в один з будинків по проспекту Свободи в Кременчуці. Прибувши на місце, лікарі констатували смерть однорічної дитини, яка втопилася у ванні. Про це інформує сайт Кременчуктудей.
«Лікарів викликав співмешканець матері дитини. Повідомляється також, що жінка перебувала у нетверезому стані» - сказано у повідомленні.
Напередодні , 20 травня у Кременчуці стався ще один нещасний випадок - до Кременчуцької ЦРЛ, з попереднім діагнозом: термічні опіки лівої та правої ступні, госпіталізовано однорічного хлопичка. Як виявилося згодом, опіки отримані у побуті, окропом. Стан – середньої тяжкості повідомляють з ДСНС.
Трагедія, подібна до тієї, що сталася вчора у Кременчуці - на жаль, явище не рідкісне. Так, у квітні 2019 року у селі Никонорівка Чутівського району загинуло дворічне дитя.