Перший день весни у Полтаві розпочався з кількох подій.
Так, наприклад, березень відразу розпочався з тривалої магнітної бурі, яка досягла рівня G1. Другий день березня також відзначиться підвищеною сонячною активністю, але слабшою. Наступні сплески енергії накриють Землю в суботу, 6 березня, а також у п'ятницю та суботу 12 і 13 березня. Понеділок 15 березня також відзначиться підвищеною активністю. Сплески енергії в ці дні не досягнуть рівня магнітної бурі, але їх часта тривалість може вплинути на самопочуття.
Також ми дізналися, що всього за два дні щеплено 170 медичних працівників. Вакцинація продовжиться у Полтаві а потім по плану – Миргород, Гадяч, Кременчук. Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.
Цього ж дня провели фінальне засідання конкурсної комісії по добору на посаду директора Міського будинку культури. За результатами голосування, Оксана Дейнега знову очолить Полтавський міський будинок культури, і саме її рекомендуватимуть для укладення договору на 5 років.
Цього дня стало відомо, що Україна отримає 10 мільйонів доз вакцини від коронавірусу компанії Pfizer. Партію вже готують до відправки в Україну.
Щодо вакцинації, то Мінцифри спільно з МОЗ напрацювало відповідний інструмент — Електронний список очікування на вакцинацію. Такий цифровий продукт буде не лише зручним для громадян, а й дозволить ефективно організовувати сам процес вакцинальної кампанії.
Також ми дізналися, про те, що у бібліотеці імені Котляревського планують створити Музей науки. Спеціально для нього реконструюють частину приміщення бібліотеки.
Музей вартуватиме 10 млн грн, а кошти на нього виділять із місцевого та державного бюджетів.
Читайте також: Коли найкраще розпочати нові справи, вийти заміж або підстригти волосся? Місячний календар на березень